چهارپایه

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

   

  همه چیز در مورد چهارپایه ها

  مبل چهارپایه یک وسیله بسیار کاربردی است که در فضاهای مختلفی چون، خانه‌، مغازه و فروشگاه، رستوران، کافی‌شاپ، فست فود و حتی دفاتر و ادارات نیز استفاده می‌شود. انواع چهارپایه فلزی از نظر کاربرد و جنس در دسته‌بندی های مختلفی از مبلمان خانگی قرار می‌گیرند.

   

  جنس چهارپایه

  چهارپايه ‌ها از مواد مختلفی ازجمله فلز، چوب و پلاستیک ساخته می‌شود. کاربرد چهارپایه بر اساس جنس آن، متفاوت است و در اندازه‌های مختلف کوچک، متوسط و بزرگ با ارتفاع‌های مختلف از 20 سانتی‌متر تا دو متر تولید می‌شوند.

  انواع چهارپایه: 

  چهارپایه پلاستیکی :

  با توجه به سبک بودن و امکان جابه جایی آسان، نسبت به بقیه انواع چهارپایه، کاربرد بیشتری دارد. چهارپایه پلاستیکی کوتاه برای فضاهای مرطوب از جمله حمام، آشپزخانه و فضاهای باز و حیاط، مناسب است. چهارپایه‌های بلندتر نیز تا ارتفاع یک متر وجود دارند که برای جابجایی لوازم و وسایل و دسترسی به ارتفاع‌های بالاتر در قسمت‌های مختلف خانه مناسب هستند. چهار پایه بلند برای استفاده در کنار اپن و میزهای بلند نیز کاربرد دارند. چهارپایه‌های پلاستیکی پلکانی نیز به‌عنوان نردبام برای فضاهای مختلف آشپزخانه، انباری و مغازه بسیار مناسب هستند. 

  چهارپایه فلزی :

  این جنس چهارپایه فلزی بلند نیز همانند نوع پلاستیکی دارای ارتفاع و ابعاد متفاوتی است. چهار‌پایه‌های فلزی سبک به دلیل استحکام بیشتر، امکان تحمل وزن بیشتری نسبت به نوع پلاستیکی دارد. دوام بالا و رنگ بندی لوکس بعضی از چهار پایه فلزی باعث شده در محیط‌های اداری، رستوران و کافی‌شاپ مورد استفاده قرار بگیرد.

  چهارپایه چوبی :

  این نوع خود به دو دسته چهارپایه چوبی ساده و چهارپایه چوبی فانتزی یا تزیینی تقسیم می‌شود و با توجه به زیبایی نقوش چوب، جنبه دکوری بیشتری نسبت به نوع پلاستیکی و فلزی دارد. چهار پایه چوبی با ارتفاع‌های مختلف کاربردهای متنوعی ازجمله میز تزئینی کنار مبلمان، زیرگلدانی، صندلی نشیمن، میز آشپزخانه، صندلی میزتحریر و جهت افزایش قد برای جابجایی لوازم دارد.

  چهارپایه‌ها با ترکیبی از دو جنس مختلف نیز ساخته می‌شوند که می‌توان به چهارپایه ‌های پایه فلزی با کفی پلاستیکی، چهارپایه ‌های فلزی با کفی چوبی، پایه چوبی با کفی پارچه‌ای، پایه فلزی با کفی پلاستیکی، بدنه فلزی با پوشش آبکاری طلایی، کروم و رنگ الکترو استاتیک اشاره کرد. برای کاربردهای نشستن، سطحی نرم و انعطاف‌پذیر از جنس فوم و پارچه و پلاستیک روی آن ساخته می‌شود که در ارتفاع‌های بلند به‌ عنوان صندلی اپن برای فضای خانه و یا کافی ‌شاپ‌ها استفاده می‌شود.

  قیمت چهارپایه :

  قیمت چهارپایه (قیمت چهارپایه فلزی سبک) بسته به جنس، اندازه و کاربرد مانند انواع مبلمان خانگی بسیار متنوع است. معمولاً مدل‌های چوبی با روکش ضد خش با جنبه‌های تزئینی از قیمت بالاتری نسبت به فلزی و پلاستیکی برخوردارند. مدل فلزی و ترکیبی از فلز و چوب نیز نسبت به نوع پلاستیکی قیمت بیشتری دارند. این هزینه‌ای است که در قبال طرح، کیفیت و دوام بالاتر پرداخت می‌شود.

  (چنانچه تمایل به خرید و مشاهده قیمت صندلی راک دارید، از مدل‌های متنوع موجود در ایران دکور دیدن کنید)

  نکاتی در مورد خرید چهارپایه

  • در هنگام خرید به ارتفاع چهارپایه با توجه به نیاز خود توجه کنید و همچنین اگر فضای کمی دارید نمونه‌های تاشو تهیه کنید که از اتصالات و لولاهای قوی برخوردار هستند.
  • چهارپایه به‌ عنوان صندلی اپن بهتر است که دارای پشتی بوده و کفی آن نرم و انعطاف‌پذیر باشد.
  • همچنین برای کاربردهای نشیمن، چهارپایه‌ای با کفی بزرگ انتخاب کنید.
  • چهارپایه مناسب برای جابجایی وسایل و زیرپایی باید پایه‌های محکمی داشته باشد که نوع پلاستیکی با پایه‌های یک ‌تکه و پایه‌های فلزی پیشنهاد می‌شود.
  • برای فضای مغازه، نمونه‌های چند پله‌ای با ارتفاع‌های کمتر نسبت به نمونه‌های تک پله‌ای با ارتفاع بلند مناسب‌تر هستند.
  • برای فضاهای مرطوب، حمام و تراس، مدل پلاستیکی آن پیشنهاد می‌شود که کفی آن دارای سوراخ مرکزی و یا طرح سوراخ‌دار باشد تا شستشو و عبور آب از آن راحت باشد.
  • همواره به تعادل چهارپایه با داشتن پایه‌های با سطح مناسب توجه کنید که ارتفاع مناسب در تعادل آن نیز تأثیر زیادی دارد.

   

  خرید چهارپایه فلزی

  محدودیت‌ های رفت و آمد و زندگی پر سرعت و با دور تند این روزها، نوع و شیوه‌های خرید را تغییر داده و کاربران رو به سمت خرید اینترنتی سوق داده است؛ تیم پشتیبانی و فروش فروشگاه اینترنتی ایران دکور به صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

  سوالات متداول:

  1- چه نکاتی را هنگام خرید چهارپایه باید رعایت کرد؟

  در هنگام خرید به ارتفاع چهارپایه با توجه به نیاز خود توجه کنید - برای کاربردهای نشیمن، چهارپایه‌ای با کفی بزرگ انتخاب کنید. - برای فضاهای مرطوب، حمام و تراس، مدل پلاستیکی آن پیشنهاد می‌شود که کفی آن دارای سوراخ مرکزی و یا طرح سوراخ‌دار باشد.

  2- قیمت چهارپایه بر چه اساسی تعیین می شود؟

  قیمت چهارپایه (قیمت چهار پایه فلزی و قیمت چهارپایه چوبی ساده) بسته به جنس، اندازه و کاربرد مانند انواع مبلمان خانگی بسیار متنوع است. معمولاً مدل‌های چوبی با روکش ضد خش با جنبه‌های تزئینی از قیمت بالاتری نسبت به فلزی و پلاستیکی برخوردارند. مدل فلزی و ترکیبی از فلز و چوب نیز نسبت به نوع پلاستیکی قیمت بیشتری دارند. این هزینه‌ای است که در قبال طرح، کیفیت و دوام بالاتر پرداخت می‌شود.

  در صورت لزوم، امکان انتخاب رنگ و ثبت سفارش به صورت مراجعه حضوری نیز برای کاربران فراهم شده است؛ کافیست با ما در تماس باشید.

  بالا
  پشتیبانی