مبلمان ‌حصیری

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  مبلمان حصیری

  خیلی از افراد به دنبال تهیه و خرید مبلمان حصیری می باشند، ولی اطلاعات کاملی درباره این مبلمان ندارند و همین عامل نیز باعث می شود تا نتوانند انتخاب درستی برای خرید خود داشته باشند. به همین علت ما در اینجا قصد داریم کمی بیشتر درباره خرید مبلمان حصیری و پلاستیکی صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

  معمولا اکثر مبلمان حصیری با تزریق ماده ‌ای به نام پلی پروپیلن در قالب ‌های خاص تولید می ‌شوند. این نوع مبلمان، نوعی از سرویس مبلمان راحتی به شمار می آید که شما می توانید از آنها هم در محیط داخلی خانه و هم در حیاط، باغ یا هر فضای باز دیگری چیدمان به عنوان صندلی باغی استفاده کنید.


  جنس و انواع مبلمان پلاستیکی

  مبلمان پلاستیکی بسته به نوع پلاستیک به کار رفته در ساختشان با هم تفاوت دارند. در بازار دو نوع پلاستیک مشهور برای ساخت مبلمان پلاستیکی با عنوان‌ های ترمو پلاستیک و ترموست وجود دارد.

  • ترموپلاستیک یا گرما نرم، به پلاستیک ‌هایی گفته می‌شود که با گرما و حرارت دیدن، بدون تغییرات شیمیایی ذوب و جاری می‌ شوند. این نوع پلیمرها را می‌ توان به دفعات ذوب و جامد کرد و همین ویژگی آن ‌ها را قابل بازیافت می‌ سازد. از جمله مهم ‌ترین مواد ترموپلاست می ‌توان به اکریلیک، پی وی سی، پلی تن و پلی پروپیلن اشاره کرد. ترموپلاست ‌ها جزء پرکاربردترین مواد در ساخت مبلمان پلاستیکی به حساب می‌ آیند.
  • ترموست‌ها که با عنوان گرماسخت نیز شناخته می‌ شود، پلیمرهایی هستند که در اثر اعمال گرما و حرارت، در آن‌ها واکنش ‌های شیمیایی رخ داده و در نتیجه به حالت یکپارچه صلب و بسیار سخت در می‌ آیند. ملامین‌ها، پلی ‌استر و رزین اپوکسی جزء این دسته از مواد پلاستیکی به حساب می ‌آیند. از ترموست ‌ها بیشتر برای ساخت درب و پنجره استفاده می ‌شود و معمولا کاربرد بسیار کمی در ساخت مبلمان حصیری و پلاستیکی (مبل حصیری ارزان) دارند.

  مزایای مبلمان حصیری

  استفاده از مبلمان حصیری در محیط ‌های مختلف اداری، خانگی و رستورانی مزایای فراوانی دارد که از جمله مهم ترین آن‌ ها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت بسیار پایین ‌تر نسبت به سایر انواع مبلمان
  • امکان ساخت طرح ‌های متنوع و خاص به خاطر ماهیت تزریقی مبلمان حصیری
  • وزن بسیار کم و امکان جا به‌ جایی آسان و بدون دغدغه
  • مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • سهولت نظافت و شستشو و عدم نیاز به رعایت اصول خاص نگهداری
  • عمر و دوام بالا
  • امکان بازیافت

  نکات مهم در خرید مبلمان حصیری

  یکی از نکات مهمی که برای خرید مبلمان حصیری باید به آن توجه کرد، کیفیت بالای مواد پلیمری استفاده شده در آن است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که از بین محصولات تولید کننده ‌های معتبر مبلمان حصیری و مبلمان فضای باز، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. مبلمان حصیری در مدل ‌ها و شکل‌ های مختلفی مثل مبل راحتی، میز و صندلی باغی ، تولید و به فروش می ‌رسند و شما باید براساس نیاز خود و فضایی که در اختیار دارید بهترین مبلمان حصیری را برای خرید برگزینید.

  نکته دیگری که در خرید مبلمان حصیری و پلاستیکی باید به آن توجه کرد، شکل و طراحی فضاست؛ سعی کنید مدل مبلمان حصیری که انتخاب می ‌کنید با سایر وسایل موجود در محیط ست و همخوان باشد. به طور مثال اگر قرار است مبلمان در حیاط یا هر فضای باز دیگری چیدمان شود، خوب است که رنگ آن با رنگ دیوارها و گل و گیاه‌ ها هماهنگ شود.


  قیمت مبلمان حصیری

  همانطور که پیش‌ تر گفته شد، قیمت مبلمان حصیری ارزان ‌تر از سایر انواع مبلمان است. معمولا به دلیل اینکه هزینه مواد اولیه، بخش اصلی هزینه‌های تولید این نوع از مبلمان را تشکیل می ‌دهد، قیمت مبلمان حصیری تولید شده توسط شرکت‌ های معتبر آنچنان اختلاف قیمتی با هم ندارند. البته این موضوع در مورد قیمت مبلمان حصیری متفاوت است. (چنانچه تمایل به خرید میز و صندلی مسافرتی دارید، می‌توانید از مدل‌های متنوع موجود در ایران دکور دیدن کنید)

  بالا
  پشتیبانی