میز آرایش و آینه

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  میز آرایش، وسیله مورد نیاز و علاقه خانم‌ ها

  میز آرایش یکی از اقلام ضروری برای اتاق اکثر بانوان به حساب می‌ آید، تا بتوانند لوازم آرایشی متعدد خود را بطور منظم نگهداری کنند. میز آرایش حرفه ای عموما دارای فضاهای بسیار، برای دسترسی ساده به لوازم مختلف آرایش و جا دادن وسایل خرده ریز است. تنوع میزهای آرایش امروزه بسیار چشمگیر است، تا حدی که خریداران برای خرید میز مناسب سردرگم می شوند. به منظور انتخاب و خرید میز مناسب آرایش با ما همراه باشید.


  خرید میز آرایش

  برای خرید یک میز آرایش؛ اولین گام توجه به سبک چیدمان وسایل خانه است. باید بین میز آرایش و دیگر وسایل خانه هارمونی وجود داشته باشد، تا دکوراسیون خانه بیش از پیش زیبا شود. در خرید میز و آینه آرایش حتما به میزان فضایی که دارید توجه کنید. خوشبختانه میزهای آرایش دارای ابعاد مختلف، برای فضاهای متفاوتند.

  داشتن کشوهای بزرگ و جادار از مهمترین مواردی است، که در هنگام خرید میز آرایش باید به آن توجه کرد. میز آرایش باید دارای صندلی راحت و استاندارد باشد، تا خسته نشده و در هنگام آرایش آسیب نبینید. میز نباید به شکلی باشد که وقتی روبروی آن می ایستید فاصله شما با آینه زیاد باشد، تا ضمن راحتی به کارتان تسلط داشته باشید. آینه میز آرایش نیز نباید محدب یا مقعر باشد، چرا که این آینه ها شما را چاق یا لاغر نشان می دهد. بهترین آینه ها برای میز آرایش؛ آینه های تخت، صاف و شفاف هستند.

  حالا که با نکات مهم در زمینه خرید میز و آینه آرایش آَشنا شدید، بد نیست تا با انواع موجود آن در بازار نیز تا حدودی آَشنا شوید.


  انواع میز آرایش

  تنوع میز آرایش با گذر زمان حیرت انگیز است، که بسته به طراحی، رنگ، متریال مورد استفاده در آن و سبک به انواع مختلفی قابل تقسیم است. در ادامه به معرفی چند نوع پرطرفدار آن، بسته به طرح، می پردازیم.

  میز آرایش مدرن

  میز آرایش مدرن، چنانچه از نام آن پیداست دارای طراحی مدرن و زیباست. این میز، با ظاهر جذاب و دلخواهش دل هر خریداری را می برد. برای خرید میز آرایش مدرن حتما به ابعاد اتاقی که می خواهید میز را در آن قرار دهید، توجه کنید. میز بزرگ برای اتاق کوچک اصلا مناسب نیست، چون جلوۀ وسایل دیگر از بین می رود.


  میز آرایش سلطنتی

  اگر سبک دکوراسیون خانه سلطنتی است، نگران نباشید، چون می توانید از میز آرایش سلطنتی زیبا و شیک و باکیفیت استفاده کنید. این نوع میز آرایش به دلیل ریزه کاری هایی که دارد، بسیار خاص پسند و فوق العاده زیباست و اغلب به رنگ طلایی یا نزدیک به طلایی ساخته می شود. میزهای آرایش سلطنتی از جنس چوب و با منبت کاری های زیبا هستند.


  میز آرایش ساده

  میز آرایش ساده، ساده و کوچک است، به فضای زیادی احتیاج ندارد و زیبایی آن در سادگی است. برای خرید یک میز آرایش ساده و شیک باید به شکل و ظاهر میز توجه کنید. میز آرایش باید در هماهنگی با سایر اجزای اتاق خواب باشد. مزیت میز ساده قابلیت سِت شدن با انواع وسایل خانه است. قیمت میز آرایش ساده، ارزانتر از دیگر میزهاست و این از مزایای دیگر آن است.


  محل قرار گیری میز توالت

  معمولا اکثر افراد ترجیح می‌دهند که میز توالت یا آرایش خود را در اتاق خواب چیدمان کنند؛ البته چدیمان این میز در نزدیکی سرویس بهداشتی نیز ایده بدی نیست. میز توالت باید کشوهای لازم را برای قرار دادن وسایل مورد نیاز داشته باشد. این میز باید با دیگر اجزای دکوراسیون هماهنگ باشد. قیمت میز توالت به عوامل مختلفی از جمله؛ سبک، جنس چوب و میزان کشوهای آن بستگی دارد. حالا می توانید با در نظر داشتن همۀ موارد گفته شده، میز آرایش مناسبی برای خود تهیه کنید.

  قیمت میز آرایش

  قیمت میز آرایش بسته به طرح میز، ابعاد، رنگبندی و مواد اولیه استفاده شده در تولید، متفاوت است. قیمت میز آرایش سلطنتی عموما از دیگر انواع میز و آینه آرایش گرانتر است و این به دلیل متریال و چوب مرغوب به کار رفته در آن و نیز منبت کاری های زیبای آن است. برای این که مجموعه تان کامل شود می توانید آینه و صندلی مورد پسند خود را جداگانه سفارش دهید. پیش از خرید میز آرایش حتما از اعتبار فروشنده و کیفیت محصول و متریال استفاده شده اطمینان حاصل کنید، تا خرید خوبی داشته باشید.

   
  بالا
  پشتیبانی