وان حمام

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  وان حمام ، دوست داشتنی ترین امکان برای استحمام

  وان حمام یکی از وسایل مورد علاقه اکثر افراد برای شستن خود و همزمان ریلکس کردن است. وان در واقع یک تشت یا نگهدارنده بزرگ است که کاربرد اصلی آن استحمام است. وان های جکوزی نسل نسبتاً جدیدی از وان ها هستند که به امکاناتی نظیر پمپاژ آب برای ماساژ بدن و مفصل ‌ها مجهز شده ‌اند. شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که جکوزی نام یک شرکت تولید کننده وان‌ های حمام گردابی است که در سال ۱۹۱۵ تاسیس شد. مانند بسیاری از برندهای دیگر نام شرکت روی محصول ماند و امروزه وان‌ های حمام گردابی را با نام وان جکوزی می ‌شناسیم

  کمتر کسی پیدا می ‌شود که عکس وان و جکوزی را در مجلات و یا اینترنت ببیند و دلش نخواهد که کاش بعد از یک روز پر مشغله در وان ریلکس کند و حس آرامش را به تمام اعضای بدن خود انتقال دهد.


  انواع وان

  دو مدل دسته بندی برای تقسیم بندی وان ها وجود دارد، یکی بر اساس سبک و دیگری جنس.

  براساس سبک وان

  وان غربی : در مدل غربی طول آن زیاد و عمق آن کم است. مدل غربی بر روی کف حمام می‌ خوابد.

  وان شرقی : در مدل شرقی بر عکس مدل غربی طول کم و عمق زیاد است. مدل شرقی بیشتر در ژاپن مورد استفاده قرار می ‌گیرد.


  براساس جنس وان

  • وان آکریلیک
  • وان فایبرگلاس
  • وان رزینی
  • وان فلزی
  • وان سنگی

  نکاتی برای خرید وان حمام و جکوزی

  اولین و مهمترین نکته پیش از خرید وان میزان فضای موجود در حمام شما می باشد. ابعاد وان حمام باید با متراژ حمام متناسب باشد، حدود ۳۰ درصد از فضای سرویس بهداشتی را وان اشغال می ‌کند. طول استاندارد ابعاد وان حمام یک متر و پنجاه سانتی ‌متر و عرض ۷۶ سانتی ‌متر دارند و متوسط عمق حدود ۵۵ سانتی ‌متر است. که البته اگر شما فضای کافی را ندارید جای نگرانی نیست در آپارتمان‌ های امروزی معمولا جکوزی آپارتمانی وجود دارد که نیاز افراد را برطرف می ‌کند.

  شما باید تصمیم بگیرید که برای منزلتان چه ابعادی از آن را در نظر گرفته اید وان یکنفره یا وان دونفره؟ اصولا قیمت وان حمامی دو نفره کمتر است از قیمت وان حمامی تک نفره اما باز هم تصمیم با شماست و ممکن است شما علاقه ی زیادی به خرید وان حمامی دونفره داشته باشید.

  جمع‌‌ و جورترین خانه ‌‌ها هم به سرویس بهداشتی نیاز دارند، در نتیجه یکی از مهم ‌‌ترین بخش‌‌ های خانه است و روشویی یکی از عناصری است که در سرویس بهداشتی نقش مهمی دارد. عوامل مختلفی در انتخاب و خرید سرویس روشویی موثر هستند که باید برای انتخاب آنها را مدنظر قرار داد.
   
   

  قیمت وان حمامی

  جنس وان از مهمترین دلایل بر قیمت وان حمامی ساده است. با بررسی انواع مختلف وان‌ ها متوجه خواهید شد که انتخاب و خرید وان مقوله ‌ی مهم و کمی پیچیده است. وان های امروزی از جنس پلاستیک و مشتقات مختلف آن بوده و بسیار سبک هستند؛ قیمت وان حمامی پلاستیکی بسیار بصرفه تر از بقیه‌ ی جنس ها بوده و مزیت مهم آن می باشد. وان‌ های پلاستیکی از فایبرگلاس و آکریلیک هستند، وان رزینی نیز نسبت به وان سنگی علاوه بر داشتن قیمت کمتر، دوام و طول عمر بالایی دارد. در خرید وان حمام و جکوزی ( خرید وان حموم و جکوزی) شما باید توجه داشته باشید که قیمت آن به فاکتورهای زیادی وابسته می باشد که ما به چند مورد مهم آن اشاره کردیم تا شما بتوانید برای خرید وان حمام و جکوزی تصمیم بگیرید.

  بالا
  پشتیبانی