مبل

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  95,700,000 ریال 115,000,000ریال
  ذخیره شما 19,300,000 ریال (17% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  بهترین اطلاعات برای خرید مبل

   

  انتخاب آیتم‌های مبلمان مناسب برای دکوراسیون داخلی خانه اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که مبلمان به‌نوعی مهم‌ترین بخش از دکوراسیون داخلی به شمار می‌رود. مبلمان همیشه اولین چیزی است که پس از ورود به خانه دیده می‌شود؛ از همین رو در خرید مبل باید دقت زیادی داشته باشید. باید بدانید که نوع مبل و رنگ و طرح آن در ست کردن این آیتم با سایر آیتم‌های دکوراسیون داخلی بیشترین اهمیت را دارند. برای اینکه بتوانید در این امر موفق عمل کرده و یک فضای بسیار جذاب در خانه خود ایجاد کنید باید با نکات خرید مبل آشنایی کافی داشته باشید.

   

  خرید اینترنتی مبل

  خرید مبل

  خرید مبل و ست کردن آن با سایر آیتم‌های دکوراسیون داخلی موضوع بسیار مهمی است؛ چرا که مبل‌ها نسبت به سایر آیتم‌های دکوراسیون داخلی بیشتر به چشم می‌آیند. باید بدانید که در هنگام خرید این آیتم نکاتی وجود دارد که لازم است حتما از آن‌ها آگاهی داشته باشید. با کسب اطلاعات کافی در این زمینه شما می‌توانید بهتری نوع مبلمان را برای خانه خود خریداری کنید. جالب است بدانید که برخی از نکات در این زمینه اهمیت زیادی دارند، اما بسیاری از افراد به‌اندازه کافی آن‌ها را جدی نمی‌گیرند. این امر باعث می‌شود تا نوع مبلمان با دکوراسیون داخلی هم‌خوانی نداشته و منظره چندان مناسبی نداشته باشد.

  از جمله مهم‌ترین نکات خرید مبل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سبک دکوراسیون داخلی
  2. میزان فضای موجود در خانه برای قرار دادن مبلمان
  3. رنگ‌بندی مبلمان و هماهنگی آن با تونالیته رنگی دکوراسیون داخلی
  4. جنس پارچه استفاده شد در مبلمان

   

  خرید مبلمان با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل

  یکی از مهم‌ترین نکات در خرید مبل، توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل است. در واقع شما باید مبلی را خریداری کنید که با سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد. عوامل مختلفی در انتخاب سبک مبلمان و دکوراسیون موثر هستند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها توجه به ابعاد فضای مورد نظر برای طراحی دکوراسیون است. باید بدانید که برای فضاهای با ابعاد کوچک بهترین راه خرید مبلمان مدرن و اجرای سبک مدرن در دکوراسیون به شمار می‌رود. از سوی دیگر در فضاهای بزرگ بهتر است از تلفیق سبک کلاسیک و مدرن استفاده شود.

  نوع مبل

  فضای قابل استفاده

  مبل راحتی   فضای نشیمن خانه و منزل و سایر محیط‌های خودمانی و راحتی جهت استراحت
  مبل کلاسیک فضای پذیرایی مهمان و نشیمن و سایر محیط های نسبتا رسمی
  مبل استیل محیط های پذیرایی رسمی و خاص
  مبل مدرن محیط های خانگی و اداری با چیدمان و دکوراسیون مدرن

   

  میزان فضای موجود در منزل؛ از مهم‌ ترین نکات خرید مبلمان

   

  در هنگام خرید مبل حتما باید به فضای مورد نظر برای قرار دادن مبلمان و سایر آیتم‌های دکوراسیون داخلی توجه داشته باشید. باید بدانید که در فضای مورد نظر شما چه تعداد مبل را می‌توانید قرار دهید. طبیعتا هر چه فضا بزرگ‌تر باشد، گزینه‌های بیشتری خواهید داشت. به طور کلی در فضاهای کوچک باید از مبلمانی استفاده کنید که تمام فضا را نگیرند. چرا که در این صورت دکوراسیون داخلی منزل شما بسیار شلوغ و نامرتب دیده می‌شود. هر چه مبلمان در فضاهای کوچک ظریف‌تر باشند، جلوه بهتری خواهند داشت.


  خرید انواع مبل‌ ها با توجه به تونالیته رنگی دکوراسیون داخلی

  یک نکته بسیار مهم در خرید مبل توجه به تونالیته رنگی دکوراسیون داخلی منزل است. به عبارتی دیگر، مبلمانی که شما خریداری می‌کنید حتما باید از نظر رنگ با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشند. در واقع شما باید انواع رنگ‌های سرد، گرم و خنثی را بشناسید و بدانید که چگونه تلفیق این رنگ‌ها باعث ایجاد یک ترکیب رنگی هماهنگ و جذاب می‌شود.

  رنگ‌هایی مانند سفید، کرمی، طوسی و خاکستری، رنگ‌های خنثی به شمار می‌روند و بیشتر برای پس‌زمینه رنگ‌های تند به کار برده می‌شوند. باید اشاره کرد که رنگ‌های خنثی با بیشتر رنگ‌ها هماهنگ خواهند شد. باید بدانید که رنگ‌های روشن برای فضاهای کوچک گزینه مناسبی هستند. از سوی دیگر در فضاهای بزرگ امکان استفاده چند ترکیب رنگی وجود دارد.


  قیمت مبل

  با مراجعه به یک مرکز فروش مبلمان منزل شما می‌توانید انواع مبلمان را مشاهده کرده و با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود، بهترین مبلمان را خریداری کنید. همچنین شما امکان خرید اینترنتی مبلمان را نیز دارید. اما باید بدانید که چه برای خرید مبل آنلاین و چه خرید حضوری، باید با قیمت انواع مبلمان و عوامل موثر بر آن آشنا باشید. به طور کلی عوامل متعددی بر میزان قیمت خرید مبل تاثیر می‌گذارند که حتما باید از آن‌ها آگاهی داشته باشید.

  عوامل موثر بر قیمت خرید مبل شامل موارد زیر می‌شوند:
  • وارداتی یا تولید داخل بودن مبل: با توجه به هزینه های بالای واردات کالا، بالا رفتن قیمت ارز و همچنین محدودیت‌های اعمال شده برای واردات مبلمان، در حال حاضر قیمت مبلمان وارداتی بسیار بالا و از دیدگاه خیلی از خانواده‌ها غیر منطقی است. از این رو خیلی از شرکت‌های بنام تولیدکننده مبل، اقدام به ساخت مبلمان داخلی با کیفیت مشابه مبل وارداتی کرده اند.
  • نوع چوب مورد استفاده در ساخت مبل: در ساخت مبل از چوب درختانی مانند روس، بلوط، افرا و راش استفاده می‌شود که کاربرد هر یک از انواع چوب تاثیر بسیار زیاد در قیمت تمام شده مبلمان دارد.
  • جنس پارچه مبل: جنس‌های به کار برده شده در مبل‌ها بسیار متنوع هستند و قیمت‌های متفاوت دارند. به عنوان مثال پارچه‌های چرم و مخمل نسبت به پلی‌استر و ساتن گران‌قیمت‌تر هستند
  • مدل مبل: انواع مبل متفاوتی مانند کلاسیک، مدرن، راحتی، چستر، ال شکل و موارد دیگر وجود دارند که از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. دلیل تفاوت قیمت انواع مدل‌های مبل، ظاهر و فرایند ساخت آن‌ها است
  خرید آنلاین مبل
  سوالات متداول:
  1- در هنگام خرید مبل به چه نکاتی توجه کنیم؟
  سبک دکوراسیون داخلی
  میزان فضای موجود در خانه برای قرار دادن مبلمان
  رنگ‌بندی مبلمان و هماهنگی آن با تونالیته رنگی دکوراسیون داخلی
  جنس پارچه استفاده شد در مبلمان
  2- عوامل موثر بر قیمت مبل چیست؟
  وارداتی یا تولید داخل بودن مبل، نوع چوب مورد استفاده در ساخت مبل، جنس پارچه مبل، مدل مبل
  بالا
  پشتیبانی