مبل و کاناپه راحتی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  157,000,000 ریال 170,000,000ریال
  ذخیره شما 13,000,000 ریال (8% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  348,000,000 ریال 386,000,000ریال
  ذخیره شما 38,000,000 ریال (10% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  کاناپه چیست؟

  کاناپه واژه‌ ای فرانسوی است و به مبل ‌های سه نفره یا مبل تک نفره (مبل کاناپه) ‌اتلاق می‌شود که دارای جزییات خاص و زیبایی در طراحی هستند. خیلی از افراد ترجیح می‌دهند در زمان تماشای تلویزیون روی یک کاناپه راحت و بزرگ لم دهند. کاناپه همچنین به عنوان یک تخت خواب موقت نیز قابل استفاده است.

   

  قیمت کاناپه راحتی چقدر است؟

  قیمت کاناپه‌ های موجود در بازارهای مختلف مبلمان بسته به ابعاد، مواد اولیه به کار رفته، پیچیدگی ساخت و میزان اعتبار گارانتی و خدمات پس از فروش تولید کننده متغیر است. به عنوان یک برآورد کلی، می‌توان گفت در حال حاضر قیمت یک مدل کاناپه ی (قیمت کاناپه سه نفره) ساخته شده با مواد اولیه مرغوب از 3 میلیون تومان به بالا است.

   

  5 نکته مهم در خرید کاناپه راحتی

  کاناپه (مبل کاناپه ای) می‌ تواند مبل راحتی سه نفره یا دو نفره باشد و به مبلی گفته می‌شود که دارای عرض و عمق نشیمن زیادیست و به راحتی می‌توان روی آن لم داد و استراحت کرد.

  خرید کاناپه تک با کیفیت، یک جور سرمایه ‌گذاری به حساب می ‌آید؛ زیرا معمولا مبل و کاناپه ای که از مواد اولیه درجه یک ساخته می ‌شود، سالیان سال مهمان منزل یک خانواده است. پس برای انجام این سرمایه ‌گذاری باید به نکات و فاکتورهای مختلفی توجه کنید. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

   

  1- امتحان کردن کاناپه

  بهتر است قبل از خرید یک کاناپه، راحتی نشیمن آن را به صورت حضوری مورد ارزیابی قرار دهید. در صورتی هم که امکان بازدید حضوری برای شما وجود ندارد و یا قصد خرید اینترنتی کاناپه را دارید، بهتر است به ابعاد مختلف، نظیر عرض، عمق و ارتفاع از سطح زمین قسمت نشیمن‌گاه آن توجه کنید. معمولا عمق نشیمن کاناپه‌های راحتی حداقل 60 سانتی‌متر است. این موضوع را در نظر داشته باشید که با استفاده از کوسن و پشتی، امکان کمتر کردن عمق نشیمن وجود دارد؛ اما برای یک کاناپه با عمق کم، هیچ کاری نمی‌توان کرد جز سوختن و ساختن!

   

  2- کاناپه با بهترین نوع و جنس اسکلت را انتخاب کنید

  اگر می ‌خواهید کاناپه و مبلی که خرید می‌کنید، برای چندین سال قابل استفاده باشد، حتما مبلمانی را انتخاب کنید که دارای اسکلت یا کلاف مستحکمی باشد. برای این منظور بهتر است اسکلت اصلی مبلمان مورد نظر از پروفیل سبک آهن، چوب راش و در اقتصادی ترین حالت چوب روس باشد. معمولا در کاناپه های بی کیفیت، یا در اصطلاح بازاری، از چوب سفید، چوب جعبه و سایر انواع چوب بی کیفیت برای ساخت اسکلت مبلمان استفاده می‌شود، که به مرور و گذشت زمان تَرَک برداشته و کلاف کاناپه از هم می‌پاشد. حتما از فروشنده و فروشگاه مبلمانی که قصد خرید از آن دارید، ضمانت‌نامه معتبر برای دوام اسکلت مبل خریداری شده، درخواست نمایید.

   

  3-  اطمینان از کیفیت مواد اولیه داخل کاناپه

  معمولا خریداران توجه کافی به مواد استفاده شده برای پر کردن قسمت تشک، پشتی و کوسن‌های کاناپه نمی‌کنند؛ این را همیشه به خاطر داشته باشید که کیفیت مواد استفاده شده در داخل یک کاناپه به همان اندازه مواد اولیه بیرونی مثل پارچه و رویه اهمیت دارد. بهترین و با دوام ترین مواد برای پرکردن تشک‌ها، فوم سرد و فوم یا اسفنج ویژه (یورولوکس) با دانسیته بالاست. این دو نوع فوم به دلیل داشتن قدرت ارتجاعی بالا، به مرور زمان و استفاده مکرر، شکل و فُرم خود را از دست نمی دهند. برای پر کردن کوسن‌ها نیز می‌بایست از ویسکوز یا همان الیاف مصنوعی استفاده شود.

   

  4- رویه و پارچه کاناپه

  در انتخاب رویه کاناپه به دو نکته باید توجه کرد: 1- دوام و مقاوت پارچه، 2- رنگ آن. این روزها جنس‌های رایج در بازار مبلمان شامل سه دسته کلی، پارچه، چرم و چرم تنفسی یا چرم پارچه می‌شود که هر کدام مزایای خود را دارند. اما معمولا گزینه مناسب برای عموم افراد چرم تنفسی است؛ زیرا تا حدودی هم خاصیت آبگریزی و سهولت در تمیز کردن چرم را دارد و هم خاصیت ضد تعریق بودن پارچه. در مورد رنگ و طرح رویه نیز، حتما به دکوراسیون و ترکیب رنگ اتاق و محلی که قصد چیدمان کاناپه را دارید، توجه کنید.

   

  5- بررسی اندازه و ابعاد کاناپه

  شاید بتوان گفت هیچ چیز ناراحت کننده تر از این نیست که کاناپه و مبل خریداری شده به خاطر ابعاد نامناسب، در فضای مورد نظر شما جای نگیرد. پس پیش از خرید، حتما ابعاد اتاق و محل قرارگیری کاناپه، عرض راهروها، درب‌ها و راه‌پله‌های منتهی به اتاق نشیمن خود را اندازه بگیرید و با توجه به این ابعاد، اقدام به انتخاب کاناپه مورد نظر خود کنید.

   

  سوالات متداول
   
  1- هنگام خرید کاناپه راحتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟
   

  امتحان کردن کاناپه، کاناپه با بهترین نوع و جنس اسکلت را انتخاب کنید، اطمینان از کیفیت مواد اولیه داخل کاناپه، رویه و پارچه کاناپه، بررسی اندازه و ابعاد کاناپه

  2- قیمت کاناپه راحتی چقدر است؟

   

  قیمت کاناپه‌ های موجود در بازارهای مختلف مبلمان بسته به ابعاد، مواد اولیه به کار رفته، پیچیدگی ساخت و میزان اعتبار گارانتی و خدمات پس از فروش تولید کننده متغیر است. به عنوان یک برآورد کلی، می‌توان گفت در حال حاضر قیمت یک مدل کاناپه ی (قیمت کاناپه سه نفره) ساخته شده با مواد اولیه مرغوب از 3 میلیون تومان به بالا است.

   

   

  در پایان در صورتی که هرگونه سوال و راهنمایی در مورد خرید کاناپه راحتی دارید، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران خرید فروشگاه اینترنتی ایران دکور، در میان بگذارید.

  بالا
  پشتیبانی