چراغ سقفی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  خرید چراغ سقفی‌

  یکی از ویژگی‌ های خانه‌ های زیبا و آرام، نور و روشنایی آنهاست. انواع متنوعی از چراغ‌ های روشنایی برای پر نور کردن خانه وجود دارند که می‌ تواند روی دیوار یا سقف نصب شده یا روی زمین و میز مطالعه قرار بگیرند. در بین همه‌ این وسایل روشنایی، انواع چراغ سقفی از دسته‌ّ هایی به شمار می‌ رود که می‌ تواند در پذیرایی، نشیمن یا آشپزخانه استفاده شود. حال ببینیم برای خرید چراغ سقفی پذیرایی و آشپزخانه جدید کدام مدل‌ ها بهتر است؟

  مانند هر عنصری که قرار است در دکوراسیون منزل نقشی داشته باشد، چراغ سقفی هم باید با توجه به عوامل مختلفی انتخاب شوند. عوامل موثر برای سفارش و خرید چراغ سقفی عبارتند از:

  نکات مهم برای سفارش و خرید چراغ سقفی کدام است ؟

  • کاربری فضا : مطمئنا انواع چراغ سقفی آشپزخانه با مدلی که در اتاق خواب یا حمام قرار دارد، متفاوت است. به طور مثال رطوبت سرویس بهداشتی زیاد بوده یا آلودگی ‌ها و چربی آشپزخانه بیشتر از فضاهای دیگر است. در نتیجه نوع روشنایی هر فضا با دیگری متفاوت خواهد بود. از طرفی ارتفاع سقف هم در انتخاب مدل روشنایی تاثیر می ‌گذارد.

   

  • میزان نور موردنیاز : احتمالا شما دوست دارید با چراغ سقفی پذیرایی مناسب، فضایی پرنور و دلباز و اتاق خوابی با نور کمتر که آرامش و دنج بودن را القا می‌ کند، داشته باشید. در نتیجه میزان نور مورد نیاز در هر فضا توان چراغ سقفی آن را تعیین می ‌کند.

   

  • فرم و شکل چراغ : چراغ سقفی پذیرایی و دیگر فضاها باید با دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد. با توجه به کاربری فضا می‌توانید انواع چراغ سقفی روکار و یا توکار را برای خرید انتخاب کنید. به طور مثال خرید چراغ سقفی با طرح و نقش زیاد و طلایی رنگ برای فضایی که دکوراسیون مدرن و ساده دارد، مناسب نیست. ولی می توان به پنل روشنایی سقفی نیز در این موارد فکر کرد که این روزها طرفدار زیادی دارد.

   

  • قیمت چراغ سقفی : این مورد بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع لامپ چراغ، جنس بدنه، روکار و توکار بودن آن، داشتن ضمانت، طول عمر چراغ و... تعیین می‌ شود. بهتر است از ابتدا لوازم روشنایی‌ با کیفیت ساخت بالا خرید کنید.

   

  انواع چراغ سقفی کدامند؟

  چراغ سقفی در شکل‌ها و متریال‌ های مختلفی در بازار وجود دارد. با توجه به اینکه قرار است در چه فضایی نصب شود، بهترین نوع را انتخاب کنید. برخی از انواع چراغ سقفی عبارتند از:

  چراغ سقفی روکار : این نوع از چراغ سقفی در بخش‌های مختلفی از ساختمان از راهرو گرفته تا اتاق خواب قابل استفاده هستند. همانطور که از نامشان مشخص است، در این مدل‌ ها منبع نور دیده می‌ شود و برای آنها از انواع لامپ ‌های ال‌ای‌دی مناسب با فضا استفاده می‌شود. بهتر است برای چراغ سقفی پذیرایی سراغ مدل روکار نروید.

   

  چراغ سقفی توکار : این نوع چراغ در ساختمان ‌های تجاری و اداری و مسکونی کاربرد دارند. در این نوع روشنایی منبع نور به واسطه قرار گرفتن در پشت یک مانع دیده نمی ‌شود، ولی نور آن روشنایی یکنواختی را در فضا ایجاد می‌کند. این نوع روشنایی برای سقف ‌های کناف که توررفتگی و برجستگی‌ دارند، انتخاب مناسبی است و فرم سقف را زیباتر نشان می ‌دهند. پس به عنوان چراغ سقفی پذیرایی ایده‌ ال هستند.

   

  چراغ سقفی خطی : نوعی از چراغ سقفی توکار است که نور آن به صورت خط دیده می ‌شود مثلا در سقف چندین خط نورانی، فضا را روشن می کنند و یا زیر لبه‌ های کابینت آشپزخانه این نوع چراغ کاربرد دارد.

   

  چراغ سقفی سنسوردار : مدلی از چراغ‌ های سقفی هستند که انواع دیواری آن هم وجود دارد. این نوع چراغ نیازی به روشن و خاموش شدن توسط افراد ندارد و سنسورها با حرکت افراد در محیط روشن و پس از مدتی خاموش می‌ شوند. این نوع چراغ برای فضاهای مشاع و راهرو و پارکینگ مناسب ‌تر است. برای تعیین قیمت چراغ سقفی از این مدل، معمولا هزینه سنسور جداگانه محاسبه می‌شود.

   

  چراغ سقفی ضد آب : این مدل چون ضد بخار و ضد آب هستند، برای فضاهای مرطوب مانند سرویس بهداشتی و حمام یا حتی استخر مناسب هستند.

  جهت خرید لوستر از محصولات دیگر مجموعه ایران دکور دیدن نمایید.

   

  بهترین روش خرید اینترنتی چراغ سقفی کدام است ؟

  چراغ‌ های روشنایی جزء محصولاتی هستند که خرید اینترنتی آنها به راحتی در سایت ایران دکور امکان‌پذیر است. با توجه به ویژگی‌ های انواع چراغ‌ های سقفی که در سایت قرار داده شده، مناسب ‌ترین نوع روشنایی را انتخاب و با قیمت مناسبی خرید کنید. شما می ‌توانید با خرید اینترنتی چراغ سقفی، تنوع زیادی از بهترین لوازم روشنایی سقفی را مشاهده کرده و با صرف زمان و هزینه‌ حمل‌ و نقل کمتر، محصول مورد نظر خود را با کیفیت بالا و گارانتی معتبر دریافت نمایید.

  بالا
  پشتیبانی