صندلی انتظار

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  صندلی انتظار ؛ نشیمن مورد نیاز برای مراکز خدماتی، اداری و تجاری

  در صنعت مبلمان اداری نوع خاصی از صندلی برای فضاهای خدمات، تجاری و اداری معرفی شده است که به آن صندلی انتظار می‌گویند. این نوع صندلی‌ها را می‌توانید در دو نوع جدا و یکپارچه یا به‌هم چسبیده خریداری کنید. از نظر نوع متریال ساخت می‌توان صندلی‌های انتظار را به مدل‌های مختلفی تقسیم کرد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و در بازه قیمتی متفاوتی قرار می‌گیرند. اگر قصد خرید صندلی انتظار را دارید، باید با انواع آن و نکات مهم در زمان خرید این نوع صندلی آشنایی داشته باشید. ضمنا، شما می‌توانید از فروشگاه اینترنتی ایران دکور، انواع صندلی انتظار را متناسب با بودجه و نیاز خود خریداری کنید.

  خرید صندلی انتظار


  صندلی انتظار چیست و چه تفاوتی با صندلی معمولی دارد؟

  صندلی انتظار به نوعی صندلی گفته می‌شود که افراد می‌توانند برای مدت کوتاهی روی آن بنشینند. به دلیل بافت و طراحی خاصی که این صندلی‌ها دارند تا ارزان‌قیمت باشند، نشستن بلندمدت روی آن‌ها می‌تواند کمی خسته‌کننده باشد. به همین خاطر است که به این صندلی‌ها، صندلی انتشار گفته می‌شود.

  یک صندلی انتظار تفاوت‌های زیادی نسبت به یک صندلی معمولی دارد. صندلی‌های معمولی دارای اصول بسیار خاصی برای طراحی نشیمن و بخش کمر هستند تا راحتی در آن‌ها در حداکثر قرار داشته باشد. اما هدف از ساخت صندلی‌های انتظار کمی متفاوت است. برندهای تولیدکننده این نوع صندلی‌ها، روی طول عمر و عدم خراب شدن این صندلی‌ها تمرکز دارند. به گونه‌ای که می‌خواهند این صندلی‌ها را به شکلی طراحی کنند که تقریبا هرکسی امکان استفاده از آن را داشته باشد و در عین حال، این صندلی با استفاده مکرر آسیب نبیند و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا نکند.

  قیمت صندلی انتظار

   

  کاربردهای صندلی انتظار

  یکی از سوالاتی که درباره کاربرد صندلی انتظار مطرح می‌شود این است که چرا باید در فضاهای اداری و تجاری از این صندلی‌ها استفاده کرد. اگر دقت کرده باشید، متوجه می‌شوید که در فضاهای زیادی از جمله فرودگاه‌ها، مطب‌ها، بیمارستان‌ها، بانک‌ها، مراکز خرید و انواع پاساژها از این صندلی‌ها استفاده می‌شود.

  وجود صندلی‌های انتظار در مراکز تجاری و اداری باعث می‌شود که انتظار کشیدن مشتریان راحت‌تر باشد و آستانه تحمل آن‌ها بیشتر شود و احساس خستگی هم نکنند. در نتیجه، به هیچ عنوان نباید این نوع صندلی‌ها را دست کم گرفت و توصیه می‌کنیم اگر شما هم صاحب چنین فضاهایی هستید، حتما نوع مناسب صندلی انتظار را برای خود خریداری کنید.


  نوع صندلی انتظار فضای ایده آل برای استفاده
  صندلی انتظار تک نفره فضاهایی با متراژ و مساحت کم و جابه جایی زیاد مثل اتاق های اداری
  صندلی انتظار دسته دار مکان های با متراژ بالا که مراجعان برای مدت طولانی منتظر خدمت می مانند بیمارستان ها 
  صندلی انتظار بدون دسته اتاق های کوچک که مراجع کننده زیاد وجود داغشته و نیاز به تعداد نشیمن زیاد است مثل مطب پزشکان 
  صندلی انتظار میز دار محیط های بزرگی که انتظار افراد برای مدت طولانی بوده و نیاز به فضایی برای صرف وعده های غذایی وجود دارد، مانند فرودگاه ها و ایستگاه ها
  صندلی انتظار مبلی محیط های با دکوراسیون لوکس که پذیرنده قصد فراهم کردن یک فضای راحت و شیک را برای مراجعان خود دارد 

  دسته‌بندی صندلی‌های انتظار بر اساس جنس

  صندلی‌های انتظار اداری، صندلی انتظار مطب و صندلی انتظار بیمارستانی، هرکدام با متریال مختلفی ساخته می‌شوند. به طور کلی، می‌توان این صندلی‌ها را از نظر متریال ساخت به سه دسته فلزی، پلاستیکی و وینیلی تقسیم کرد که هرکدام ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند.

  صندلی‌های انتظار پلاستیکی، صندلی‌های ضد آبی هستند که به راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز کرد. این صندلی‌ها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند و طول عمر بالایی هم دارند. در نتیجه، اگر قصد خرید صندلی انتظار ارزان را دارید، این نوع صندلی، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. لازم به ذکر است که به دلیل طراحی خاص و متریال پلاستیکی، بهتر است از مدل‌هایی که دارای پشتی و نشیمن چرمی هستند، برای ادارات استفاده کنید.

  اگر به دنبال خرید و دریافت قیمت صندلی انتظار شیک هستید، صندلی‌های فلزی می‌توانند بهترین گزینه باری شما باشند. این صندلی‌ها بسیار محکم هستند و می‌توان از آن‌ها در فضاهای داخلی و خارجی استفاده کرد. در بسیاری از مواقع هم از آن‌ها در محیط‌های فرودگاهی استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که این صندلی‌ها هم به دلیل سبک طراحی خود، خیلی در ادارات استفاده نمی‌شوند.

  صندلی‌های انتظار وینیلی، صندلی‌هایی هستند که می‌توانند ویروس‌ها و باکتری‌ها را دفع کنند. این صندلی‌ها به دلیل ماهیت خاص خود، در مطب‌ها، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها استفاده می‌شوند. در نتیجه، بهتر است برای ادارات به سراغ این نوع صندلی‌ها نروید.

  انواع صندلی انتظار

  انواع صندلی انتظار از نظر شکل و نوع چینش

  صندلی‌های انتظار را می‌توان از نظر نوع چینش به دو نوع به‌هم چسبیده و تکی تقسیم کرد. شاید از خود این سوال را بپرسید که نوع به‌هم چسبیده چه مزایایی و در چه فضاهایی استفاده می‌شود؟ در پاسخ به این سوال، اگر سری به برخی درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها و حتی فرودگاه‌ها زده باشید، متوجه می‌شوید که در برخی موارد، صندلی‌های انتظار به صورت ردیفی و پشت هم قرار گرفته‌اند. برای این نوع فضاها، بهتر است که از صندلی‌هایی استفاده شود که به‌هم چسبیده هستند. چرا که این صندلی‌ها وزن زیادی دارند و به‌هم متصل هستند؛ در نتیجه، زمانی که افراد مختلف از این صندلی‌ها استفاده می‌کنند، ترتیب آن‌ها برهم نمی‌خورد. همچنین این نوع صندلی‌ها به عنوان صندلی‌های دیواری که در امتداد دیوار قرار دارند هم استفاده می‌شوند.

  صندلی‌های انتظار به‌هم چسبیده در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند. برخی از آن‌ها دسته‌دار و برخی دیگر بدون دسته هستند. همچنین شما می‌توانید این صندلی‌ها را در مدل‌های دو، سه، چهار و حتی ده‌تایی خریداری کنید.

  اگر قصد خرید صندلی انتظار تکی را دارید، باید بگوییم این صندلی‌ها برای فضاهایی هستند که نیازی به استفاده از صندلی‌های به‌هم چسبیده در آن‌ها نیست. لازم به ذکر است که صندلی‌های تکی به هیچ عنوان چرخه ندارند و به صورت ثابت قرار می‌گیرند. همچنین بیشتر صندلی‌های انتظار تکی از نوع دسته‌دار هستند.


  نکات مهم در خرید صندلی انتظار

  اگر قصد خرید صندلی انتظار را دارید، توصیه می‌کنیم حتما در زمان خرید این نوع صندلی‌ها به موارد زیر دقت نمایید.

  1. نوع و سبک طراحی صندلی انتظار
  2. جنس و متریال بکار رفته
  3. هماهنگی رنگ انتخابی با دکوراسیون
  4. برند تولید کننده صندلی انتظار

  علاوه بر موارد فوق یک سری از آپشن ها و امکانات مثل تعبیه میز بغل مبلی، مکانیزم ریلکسی و ... نیز وجود دارد که در صورت نیاز می توان صندلی انتظار مورد نظر خود را به صورت سفارشی و خاص تهیه نمایید.

  خرید صندلی انتظار میز دار


  ایران دکور؛ مرجع خرید انواع صندلی انتظار باکیفیت

  اگر می‌خواهید یک صندلی انتظار جذاب و کاربردی را خریداری کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه از مجموعه ایران دکور، قیمت صندلی انتظار فلزی و انواع دیگر صندلی انتظار را مشاهده کرده، محصولات دلخواه را به سبد خرید خود اضافه و مراحل ثبت سفارش را طی کنید. سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد. در صورت وجود مشکل در زمان ثبت سفارش و نیاز به مشاوره می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   

  سوالات متداول

  اگر قصد خرید صندلی انتظار دارید، پیشنهاد می‌کنیم به برخی از پرسش‌های پر تکرار کاربران که در ادامه آورده‌ایم را نیز توجه کنید:


  قیمت صندلی انتظار به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

  قیمت خرید صندلی انتظار به عواملی مثل جنس اسکلت، شکل نشیمن و پشتی، امکانات اضافی تعبیه شده مثل میز عسلی، اعتبار شرکت و گارانتی تولیدکننده و ... بستگی دارد.


  در خرید صندلی انتظار به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  برای خرید صندلی انتظار باید به نکات مهمی مثل مساحت و متراژ اتاق یا فضای مورد نظر، نوع و مدت زمان انتظار مراجعین، رنگ بندی دکوراسیون و میزان استفاده از صندلی توجه کرد.


  از کجا می توان صندلی انتظار شیک و لوکس خریداری کرد؟

  معمولا صندلی انتظار وسیله ای نیست که بتوان تنوع بالایی از آن را در بورس مبلمان اداری مثل حسن آباد، دلاوران و یافت آباد تهران و سایر شهرها از نزدیک بازدید کرد اما فروشگاه اینترنتی ایران دکور به صورت تخصصی تنوع بالایی از مدل های صندلی انتظار را برای خریداری مستقیم از کارخانه فراهم کرده است.


  انواع صندلی انتظار کدام است؟

  از جمله پرکاربردترین انواع صندلی انتظار می توان به صندلی انتظار تکی ، دو نفره، سه نفره، چهار نفره، صندلی انتظار مبلی، صندلی انتظار میز دار، صندلی انتظار بدون دسته و دسته دار اشاره کرد.

  بالا
  پشتیبانی