شاید تصور کنید خرید لوازم آشپزخانه تنها به وسایل برقی و ظرف‌وظروف منتهی میشود، درصورتیکه اقلامی مانند میز آشپزخانه، صندلی اپن، سینک ظرف‌شویی و میز غذاخوری از لوازم ضروری هر خانه است. تمامی این لوازم با توجه به تکنولوژیهای جدید و بهروزی ساخته شدهاند که حتی برای آشپزخانههای کوچک نیز کاربرد دارند. این لوازم به مادرها و خانمهای ایرانی کمک میکند که در یک محیط صمیمی از اعضای خانواده خود پذیرایی کنند.


اصول و شیوه خرید انواع لوازم آشپزخانه

فروشگاه ایران دکور با فروش لوازم آشپزخانه متنوع، فرصت انتخاب بهترین کالاها را برای کاربران خود فراهم کرده است. در ایران دکور انواع وسایل آشپزخانه با جنس و رنگهای مختلف موجود بوده که بهراحتی امکان مقایسه را برای شما فراهم می‌کند. برخی از انواع این لوازم به شرح زیر هستند:

با تغییر ساختار و دکوراسیون منازل امروزی، بیشتر آشپزخانهها اپن شدهاند و یک کانتر یا جزیره در مرکز خود دارند. این قسمت از آشپزخانه بهترین مکان برای نصب سینک ظرف‌شویی است. همچنین کانتر آشپزخانه به‌عنوان میز غذاخوری به کار می‌رود. اگر قصد دارید بهترین استفاده را از این فضا کنید، می‌توانید با خرید انواع صندلی اپن، یک میز ناهارخوری مدرن را برای خود به وجود آورید. برخی از این صندلیها تاشو بوده که در صورت کمبود فضا قابل جابهجایی هستند.

اگر کانتر ندارید، خرید میز ناهارخوری های کمجا به شما پیشنهاد میشود. این میزها با جنس‌های فلزی، پلاستیکی و چوبی در اشکال گرد، مستطیل و مربع در ایران دکور به فروش میرسند که متناسب با سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

سینک ظرف‌شویی نیز از مهم‌ترین کالاهایی است که باید در لیست خرید لوازم آشپزخانه درج شود. اغلب این محصولات به‌صورت تک لگن و دو لگن به فروش می‌رسند. همچنین برخی از این لوازم دارای قسمتی برای شستن میوه هستند که کار را برای خانمها و اعضای خانواده آسانتر می‌کند.


سفارش اینترنتی لوازم آشپزخانه

یکی از بهترین روش‌ها برای خرید لوازم آشپزخانه ارزان، خرید اینترنتی این محصولات است؛ زیرا بدونآنکه نیازی به حضور در بازارهای شلوغ شهر باشد، داخل خانه میمانید و با خیال راحت و سرفرصت بهترین کالا را انتخاب میکنید. در نهایت محصول خریداری شده در بستهبندی ایمن برای شما ارسال خواهد شد.

پیش از سفارش اینترنتی محصول، از بخش اطلاعات هر کالا، جزئیات هر محصول از نظر اندازه، جنس، رنگ و دیگر موارد مندرج را مطالعه کرده و مطابق با فضای آشپزخانه و سلیقه خود، بهترین کالا را خریداری کنید.

Showing availability at Check

item(s) removed from Cart

بالا
پشتیبانی