کاغذ دیواری پذیرایی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  کاغذ دیواری پذیرایی چیست؟

  کاغذ دیواری یکی از پوشش ‌های دیواری است که از گذشته تاکنون مخاطب‌ های مخصوص خود را داشته است. کاغذ دیواری ‌های پذیرایی جدید و مدرن پوششی جذاب ‌تر از رنگ داشته و می‌توان با انتخاب درست و توجه به ابعاد اتاق و چیدمان وسایل، محیط بسیار دلنشینی را برای پذیرایی از مهمانان مهیا ساخت.


  انواع کاغذ دیواری پذیرایی

  فضای پذیرایی از این جهت که مخصوص پذیرش مهمان است، دکوراسیون و زیبایی آن هم از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. پیشنهاد می ‌شود برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی ابتدا با انواع مختلف آن آشنا شوید سپس با توجه به معیارهای خود دست به خرید بزنید. برخی از انواع کاغذ دیواری محبوب برای استفاده در اتاق پذیرایی به شرح زیر هستند:

  • کاغذ دیواری پذیرایی سفید مخصوص کسانی است که چیدمان مینیمال را می ‌پسندند.
  • کاغذ دیواری پذیرایی مدرن مخصوص کسانی است که به طراحی‌ های جدید علاقه خاصی دارند.
  • کاغذ دیواری پذیرایی سه بعدی مخصوص کسانی است که می‌ خواهند جلوه خاصی به فضای خانه خود بدهند.

  عمدتا در تولید کاغذ دیواری‌ های پذیرایی از مواد مثل کاغذ ساده، پی وی سی و وینیل استفاده می‌شود.


  خرید کاغذ دیواری پذیرایی

  اگر خانه شما دارای طراحی اشرافی است، بهترین انتخابی که می‌توانید برای پوشش دیوارهای آن داشته باشید استفاده از کاغذ دیواری پذیرایی مدرن با رگه‌هایی از رنگ طلایی و نقره‌ای است. چرا که ترکیب این دو رنگ به فضای پذیرایی شما حسِ خوشایندتری خواهند داد. اما برای خرید کاغذ دیواری کوچک دست شما بازتر است و می‌توانید از انواع مختلف آن که پیش ‌تر به آنها اشاره شد استفاده کنید.

  به طور کلی می ‌توانیم چندین نکته کلیدی جهت خرید این نوع کاغذ دیواری را برای شما بازگو کنیم.

  • در خرید کاغذ دیواری پذیرایی جدید حتما به هارمونی رنگ آن با کفپوش دقت کنید.
  • در فضاهایی که تابش نور خورشید کم ‌تر است از کاغذ دیواری روشن ‌تر استفاده کنید.
  • از قابلیت شسته ‌شو کاغذ دیواری اطمینان حاصل کنید.
  • متراژ دقیق پذیرایی را حساب کنید سپس اقدام به خرید رول‌ ها کنید.
  پیشنهاد می کنیم جهت خرید کاغذ دیواری دخترانه به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  خرید کاغذ دیواری پذیرایی از ایران دکور

  حال که با انواع کاغذ دیواری پذیرایی آشنا شدید و به نکات کلیدی قبل از خرید آن پی بردید، می ‌خواهیم روشی بسیار آسان و دلچسب جهت خرید کاغذ دیواری پذیرایی به شما پیشنهاد بدهیم. مجموعه ایران دکور تلاش کرده تا با همکاری بهترین ‌های این حوزه، طیف وسیعی از کاغذ دیواری‌ های مخصوص پذیرایی را در معرض دید خریداران بگذارد. این گستردگی خدمات، قیمت تمام شده هر بخش را به مراتب پایین آورده و تولیدکنندگان مجبور می‌شوند برای جذب مشتری‌ های بیشتر در کنار پایین نگه داشتن قیمت‌ کاغذ دیواری پذیرایی، کیفیت تولیدات خود را نیز افزایش دهند.

  با جستجو در سایت ایران دکور، مجموعه متنوعی از انواع کاغذ دیواری پذیرایی را مشاهده خواهید کرد. خرید اینترنتی کاغذ دیواری پذیرایی به علت خرید مستقیم از تولید کننده و نداشتن هزینه های فروشگاهی مثل اجاره مغازه و ...، بسیار مقرون به صرفه ‌تر بوده و باعث صرفه‌ جویی در زمان شما نیز خواهد شد.

   

  سوالات متداول:

  1- انواع کاغذ دیواری پذیرایی کدام است؟

  برخی از انواع کاغذ دیواری محبوب برای استفاده در اتاق پذیرایی کاغذ دیواری پذیرایی سفید، مدرن و سه بعدی می باشد.

   

  2- در هنگام خرید کاغذ دیواری پذیرایی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

  در خرید کاغذ دیواری پذیرایی جدید حتما به هارمونی رنگ آن با کفپوش دقت کنید. - در فضاهایی که تابش نور خورشید کم‌تر است از کاغذ دیواری روشن ‌تر استفاده کنید. - از قابلیت شسته‌ شو کاغذ دیواری اطمینان حاصل کنید. - متراژ دقیق پذیرایی را حساب کنید سپس اقدام به خرید رول‌ها کنید.

  بالا
  پشتیبانی