مبل استیل

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  ‍مبل استیل

  تصور خیلی از افراد در مورد مبلمان استیل جدید این است که این نوع مبل از استیل یا همان فولاد ساخته شده، که این برداشت کاملا اشتباه است؛ در واقع منظور از کلمه استیل، واژه لاتین استایل (Style) است. مبل استیل همان مبل سلطنتی است و در گروه سرویس مبلمان کلاسیک قرار می‌گیرد. از این نوع مبل معمولا برای مراسم و مجالس رسمی استفاده می‌شود. از جمله مهم ترین ویژگی های مبل استیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  استفاده از هنر منبت کاری . ویژگی اصلی مبلمان سلطنتی که آن را از سایر انواع مبلمان متمایز می‌کند، استفاده از هنر منبت کاری در اکثر قسمت های مبل، مثل پایه ها، دسته ها، تاج و قیدها است. فرقی نمی کند که مدل مبل استیل جدید باشد یا قدیمی، مشخصه‌ی اصلی آن نقوش زیبای حکاکی شده روی آن است.

  ارتفاع نشیمن بیشتر نسبت مبلمان راحتی . مبلمان استیل همانطور که پیش تر گفته شد، برای استفاده در مراسم و محافل رسمی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین منظور ارتفاع نشیمن آن نسبت به سرویس مبلمان راحتی به گونه ای در نظر گرفته شده تا از لم دادن افراد جلوگیری شود.

  ترکیب استاندارد 7 نفره و 9 نفره . معمولا مبلمان استیل با دو ترکیب استاندارد هفت نفره و نه نفره ارایه می شوند که ترکیب 7نفره شامل یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و دو عدد مبل تک نفره استیل و ترکیب 9نفره شامل یک مبل سه نفره، چهار عدد مبل یک نفره استیل و دو عدد صندلی میزبان می‌شود.

  دوام و طول عمر بالا . تولید کننده های معتبر مبلمان سلطنتی و استیل، از بهترین انواع چوب، مثل چوب راش و چوب گردو برای ساخت اسکلت مبلمان استیل استفاده می‌کنند که خود باعث دوام بالا و افزایش طول عمر این نوع مبلمان می شود.

  بها و قیمت بالا . از آن‌جا که میزان استفاده از چوب مرغوب در مبلمان استیل زیاد است، به تبع آن قیمت مبلمان استیل (قیمت مبل استیل) بالاتر از انواع مبلمان پارچه ای می‌باشد. همچنین معمولا از پارچه های نفیس و ارزشمند برای رویه کوبی مبل استیل استفاده می شود، که در این صورت قیمت آن بسیار بالاتر هم می رود.

   

  انواع مبل استیل

  اکثر افراد به مبلمان استیل و کلاسیک را به چشم یک اثر هنری و صنایع دستی نگاه می کنند، زیرا علاوه بر شکوه و زیبایی مبلمان آنتیک و کلاسیک هر کشور، مایه‌هایی از فرهنگ آن کشور را نیز دارد. از همین رو سبک های مختلفی از این نوع مبل در بازار مبلمان استیل عرضه می شود که مشهور ترین انواع مبلمان سلطنتی در بازار ایران به قرار زیر اند:

   

  مبل استیل فرانسوی : یکی از سبک های جمع و جور مبل کلاسیک، مبلمان استیل فرانسوی است. نقوش و منبت کاری ها در مبل استیل فرانسوی ظریف تر می‌باشد.

  مبل استیل راحتی : معمولا مبلمان استیل ، مناسب استفاده به عنوان مبلمان راحتی نیست، اما مدل های مبل راحتی در بازار وجود دارند که از منبت کاری و نقوش زیبایی روی قسمت های مختلف چوبی آن ها استفاده شده است.

  مبل استیل ترک : ترکیه از قدیم جزء تولیدکنندگان انواع مبلمان بوده کلاسیک بوده، اما سبک مبلمان سلطنتی ترکیه به اندازه مبلمان سلطنتی ایرانی منبت کاری و ظریف کاری ندارد.

  مبل سلطنتی مصری : این نوع مبل کلاسیک الگو گرفته از تخت های پادشاهی پر زرق و برق مصری است، در نتیجه به صورت افراطی از منبت کاری های ریز و شلوغ در مبلمان استیل مصری استفاده شده است.

  خرید مبلمان استیل و سلطنتی

  یک سرویس مبل و ناهار خوری استیل با کیفیت ارزش و قیمت بالایی دارد، در نتیجه در خرید مبل استیل باید بسیار دقت کرد. حتما از فروشنده بخواهید تا متریال استفاده شده در ساخت مبلمان استیل از جمله چوب و پارچه را در فاکتور خرید قید نماید، تا در صورت رخداد هر گونه تقلب، امکان پیگیری و رفع آن را داشته باشید.

  سوالات متداول

  مزیت خرید مبل استیل چیست؟
   
  از جمله مهم ترین ویژگی های مبل استیل می‌توان به استفاده از هنر منبت کاری ، ارتفاع نشیمن بیشتر نسبت مبلمان راحتی، ترکیب استاندارد 7 نفره و 9 نفره ، دوام و طول عمر بالا و بها و قیمت بالا اشاره کرد.
   
  چه پارچه ای برای روکش مبل استیل مناسب است؟

  معمولا از پارچه های مخمل و طرحدار نفیس برای رویه کوبی مبلمان استیل و سلطنتی استفاده می‌کنند.

  بالا
  پشتیبانی