میز کامپیوتر و کارمندی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  79,890,000 ریال 85,000,000ریال
  ذخیره شما 5,110,000 ریال (7% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  117,490,000 ریال 125,000,000ریال
  ذخیره شما 7,510,000 ریال (7% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  136,290,000 ریال 145,000,000ریال
  ذخیره شما 8,710,000 ریال (7% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  114,700,000 ریال 122,000,000ریال
  ذخیره شما 7,300,000 ریال (6% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  209,700,000 ریال 223,000,000ریال
  ذخیره شما 13,300,000 ریال (6% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  خرید میز کامپیوتر

  انتخاب و خرید میز کامپیوتر تا حدودی پیچیده‌ تر از خرید میزهای تحریر و مطالعه است. در زمانه ‌ای که ما در آن حضور داریم، کامپیوترهای شخصی جزء تجهیزات و لوازم ضروری ما به حساب می ‌آیند و نقش مهمی در انجام امور شغلی ما دارند؛ به همین دلیل می ‌بایست فاکتورهای مختلفی را در هنگام خرید میز کامپیوتر جدید در نظر گرفت. در ادامه قصد داریم با ارائه مطالبی، برخی از متداول ترین پرسش ‌هایی که برای خریداران به وجود می ‌آید را پاسخ دهیم تا تصمیم گیری را تا جای ممکن آسان ‌تر نماییم.


  اندازه و امکانات : میزهای کامپیوتر در اندازه های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. اندازه مناسب میز، بستگی به نوع استفاده و فضای در دسترس شما بستگی دارد. مدل‌ های میز کامپیوتر کوچک و شیک ، برای استفاده در گوشه اتاق خواب یا حتی نشیمن و پذیرایی ایده‌ آل هستند. مدل‌های میز کامپیوتر کمجا جزء این دسته هستند و برای افرادی که به صورت دورکاری و از منزل فعالیت ‌می‌کنند، امکانات خوبی مثل کشوی کیبورد و نظم‌دهنده کابل‌ها در آنها تعبیه می ‌شود.

  اگر هم مشکل فضا و بودجه ندارید، می ‌توانید از انواع میز کامپیوتر بزرگ L یا U شکل استفاده نمایید. میزهای بزرگ سطح زیادی برای انجام امور مختلف در اختیار شما می‌گذارد و علاوه بر این، با توجه به داشتن فضای انبارش زیاد در قالب کشو، کمد و ... امکان نگهداری وسایل متعددی را برای شما فراهم می‌کند.


  ارگونومی: در سال‌های اخیر توجه زیادی به بحث ارگونومی در میزهای کار و کامپیوتر شده است. طراحی ارگونومیک میز کامپیوتر ، ریسک بروز آسیب‌های ارتوپدیک را کاهش داده و از خستگی بیش از اندازه افراد در هنگام کار نیز جلوگیری می‌کند.


  انواع میز کامپیوتر

  از هر میزی با ارتفاع استاندارد، می‌توان برای قرار دادن کامپیوتر و لپتاپ و کار با آن‌ها استفاده کرد؛ اما با توجه به اینکه خیلی از افراد زمان زیادی را صرف کار با سیستم ‌ها می‌کنند، نیاز تخصصی به داشتن میز کامپیوتر حرفه ای نیز برای آنها دیده می‌شود. در همین راستا تولید کننده‌های میز اداری اقدام به ساخت شکل‌ ها و مدل ‌های مختلفی از میز کامپیوتر نموده‌ اند که در ادامه با برخی از آن ‌ها آشنا خواهیم شد.

  میز کامپیوتر ساده

  طراحی این مدل میز کامپیوتر مینیمال و ساده است و تنها شامل دو قسمت پایه و صفحه می‌ شود. مزیت اصلی یک میز کامپیوتر ساده، چند کاره بودن و موارد استفاده متفاوت آن است.


  میز کامپیوتر دیواری

  این نوع را می ‌توان جزء انواع میز کامپیوتر کم جا به حساب آورد. میز کامپیوتر دیواری به جای قرار گرفتن روی زمین، با روش ‌های مختلف به دیوار نصب می ‌شود و از اشغال فضای کف اتاق جلوگیری می ‌کند.


  میز کامپیوتر مدرن

  طراحی مدرن یکی از پرطرفدارترین سبک ‌ها در انتخاب میز کامپیوتر است. خیلی از افراد طرح‌ ها و جنس‌های جدید و مبتکرانه را به طراحی‌های سنتی و قدیمی ترجیع می‌دهند. یک میز کامپیوتر مدرن معمولا از مواد ساده‌ای مثل فلز، شیشه و ام دی اف ساخته می ‌شود، اما ظاهری خلاقانه و نوین دارد.


  میز کامپیوتر تاشو

  محدودیت فضا در خانه‌ ها و آپارتمان ‌های جمع و جور امروزی باعث شده تا خیلی از وسایل خانه به صورت تاشو و جمع شونده نیز ساخته شوند. طراحی میز کامپیوتر تاشو معمولا به گونه ‌ای است که در مواقع عدم استفاده، امکان جمع کردن پایه‌ ها به زیر صفحه وجود دارد. همچنین مدل‌ های میز کامپیوتر جمع شو سبک و کوچک بوده و جابه جایی آن ‌ها به راحتی امکان پذیر است.


  میز کامپیوتر گیمینگ

  عده ای از نوجوانان و بزرگسالان به صورت حرفه گیم‌های کامپیوتری را دنبال کرده و زمان زیادی از روز را پای کامپیوتر مشغول به این بازی‌ها هستند. طراحی میز گیمینگ به صورتی است که علاوه بر اینکه فضای کافی برای قرار دادن چند مانیتور و کیبورد را فراهم می ‌کند، انعطاف پذیر و قابل تنظیم است؛ مدل‌های میز گیمینگ راحت بوده و امکان استفاده طولانی مدت از کامپیوتر را فراهم می ‌کنند.

  قیمت میز کامپیوتر

  عوامل مختلفی مثل شکل و نوع طراحی، متریال و جنس به کار رفته و کیفیت ساخت در قیمت میز کامپیوتر تاثیر گذارند. طراحی میز کامپیوتر و امکانات تعبیه شده، نقش مهمی در قیمت تمام شده آن دارد. از نظر جنس هم، قیمت انواع میز کامپیوتر چوبی و فلزی، نسبت به نوع تمام ام دی اف بالاتر است.

  بالا
  پشتیبانی