استند دکوری

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  استند دکوری

  لوازم دکوری و اکسسوری‌ها تکمیل ‌کننده دکوراسیون منزل هستند و می ‌توانند باعث زیباتر شدن فضای داخلی شوند. ولی نکته مهم در موردشان آن است که در مکان درست و مناسبی قرار گیرند تا جلوه خوبی داشته باشند و بتوانند وظیفه ‌ای که بر عهده دارند را به درستی انجام دهند. گل و گیاه آپارتمانی همً جذاب و لذت‌ بخش بوده و از دیگر عناصر مکمل چیدمان خانه به شمار می‌ روند. ولی طبیعی است که برای نگهداری درست و مناسب گیاهان آپارتمانی باید شرایط مناسبی فراهم کنید. شرایطی که هم برای طراوت و شادابی ‌شان مهم و تأثیرگذار باشد و هم زیبایی آنها را به نوبه خود حفظ کند. انواع استندها یکی از بهترین فضا برای نگهداری اکسسوری و همچنین گیاهان هستند و اینجاست که مسئله خرید استند دکوری اهمیت پیدا می‌کند.

  مزایای استفاده از استند دکوری

  استند دکوری مانند شلف دکوری در وهله اول به شما کمک می‌ کند لوازم دکوری و اکسسوری‌ های خود را به شکل بهتری مدیریت کنید و در سر و سامان دادن آنها نیز موفق ‌تر باشید. به همین دلیل هم معمولاً توصیه می ‌شود که اگر خانه‌ تان کوچک است و در نتیجه، فضای کافی برای قرار دادن اکسسوری و لوازم تزیینی ندارید، به سراغ استند دکوری بروید تا این وسایل را به شکل مرتب ‌تر و البته با اشغال فضای کمتری چیدمان و نگهداری کنید.

  به همین دلیل هم هست که معمولاً توصیه می ‌شود که اگر خانه‌ای کوچک دارید و در نتیجه، فضای کافی برای قرار دادن گلدان ‌هایتان ندارید به سراغ استند دکوری بروید و گلدان‌ های خود را به شکل مرتب‌تر و البته با اشغال فضای کمتری چیدمان و نگهداری کنید.

  نکات مهم در خرید استند دکوری گل

  برای آنکه بتوانید در زمان خرید استند دکوری مدرن خود، موفق عمل کنید لازم است که برخی از موارد را مدنظر داشته باشید. اولین مسئله توجه به طول و عرض استند و همین‌ طور تناسب آن با فضایی است که در خانه دارید. اگر در خانه‌تان محدودیت فضایی دارید می‌ توانید از مدل ‌هایی استفاده کنید که تعداد طبقات آنها زیاد هستند. با این کار به شکل هوشمندانه‌ ای، سطوح مورد استفاده استند خود را افزایش خواهید داد.

  یادتان باشد که برای هر طبقه از استند دکوری گل بهتر است از گلدان ‌هایی با ابعاد یکسان استفاده کنید تا با روش‌ های متفاوت رشدی خود، نمای یکدست و متناسبی را برایتان ایجاد کنند. استند گل شما باید به گونه ‌ای باشد که پهنای آن برای قرارگیری گلدان ‌های مورد نظرتان کاملاً مناسب باشد.

  انواع استند دکوری گل

  امروزه انواع متنوعی از دکوری استند مدرن در بازار موجود هستند که هر کدام به نوبه خود می‌ توانند انتخاب خوبی به حساب آیند. از استندهای فلزی گرفته تا انواع استند دکوری چوبی، همه و همه، دنیای متنوعی را شامل می‌شوند و در نتیجه می‌ توانید بر حسب تعداد وسایل تزیینی و همین‌ طور سلیقه و البته فضایی که در خانه ‌تان دارید، مدل مناسبی را انتخاب نمایید.

  به عنوان مثال استند دکوری فلزی به لحاظ نوع متریال، معمولاً برای فضاهای مدرن و مینیمال به کار گرفته می‌شود. با این حال این نوع از استندها، نسبت به نمونه‌ های چوبی از محبوبیت کمتری برخوردار هستند، چراکه قیمت استند چوبی دکوری با تداعی و ایجاد حس واقعی طبیعت، زیبایی اکسسوری ‌ها و گیاهان را بیشتر خواهند کرد. از طرفی استفاده از عنصر چوب در فضای خانه، موجب می‌شود که بتوانید انرژی مثبت و همین ‌طور گرمای موجود در خانه‌تان را افزایش داده و در نتیجه احساس بهتری داشته باشید.

  علاوه بر متریال‌های استند دکوری می ‌توان انواع استند را از نظر شکل ظاهری و پایه‌های آن نیز به استندهای پایه هندسی، استندهای نردبانی و همین ‌طور استندهای پازلی تقسیم‌ بندی کرد. بنابراین شما می‌توانید با در نظر گرفتن مسائل مختلفی همچون متراژ موجود در خانه، سلیقه شخصی، سبک دکوراسیون منزل و... نوع و مدل استند دکوری خود را انتخاب کنید. (چنانچه تمایل به خرید آینه کنسول چوبی جدید دارید، از مدل‌های این محصول دیدن کنید)

  قیمت استند دکوری

  قیمت استند دکوری خوب و با کیفیت به موارد متفاوتی بستگی دارد که از جمله‌ی آن می‌توان به متریال به کار رفته در ساخت استند، ابعاد، تعداد طبقات، سفارشی بودن یا نبودن و ... اشاره کرد. توصیه می‌کنیم حتما پیش از خرید استند دکوری، مشخصات و قیمت مدل‌های مختلف استند را بررسی کنید.

  خرید اینترنتی استند دکوری

  ایران دکور مدل‌های متنوعی از استند دکوری منزل را که با انواع سبک دکوراسیون منزل هماهنگی دارند، برای خرید در اختیار شما قرار می‌دهد. این استندهای دکوری را می‌توانید در فضاهای مختلف خانه یا حتی محل کارتان استفاده کنید، چرا که تنوع محصولات هر سلیقه‌ای را راضی می ‌کند.

  سوالات متداول
   
  1- در هنگام خرید استند دکوری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  برای آنکه بتوانید در زمان خرید استند دکوری خود، موفق عمل کنید لازم است که برخی از موارد را مدنظر داشته باشید. اولین مسئله توجه به طول و عرض استند و همین‌ طور تناسب آن با فضایی است که در خانه دارید. اگر در خانه‌تان محدودیت فضایی دارید می‌ توانید از مدل ‌هایی استفاده کنید که تعداد طبقات آنها زیاد هستند. با این کار به شکل هوشمندانه‌ ای، سطوح مورد استفاده استند خود را افزایش خواهید داد. یادتان باشد که برای هر طبقه از استند دکوری گل بهتر است از گلدان ‌هایی با ابعاد یکسان استفاده کنید تا با روش‌ های متفاوت رشدی خود، نمای یکدست و متناسبی را برایتان ایجاد کنند. استند گل شما باید به گونه ‌ای باشد که پهنای آن برای قرارگیری گلدان ‌های مورد نظرتان کاملاً مناسب باشد.

  2- قیمت استند دکوری به چه عواملی بستگی دارد؟

  قیمت استند دکوری خوب و با کیفیت به موارد متفاوتی بستگی دارد که از جمله‌ی آن می‌توان به متریال به کار رفته در ساخت استند، ابعاد، تعداد طبقات، سفارشی بودن یا نبودن و ... اشاره کرد. توصیه می‌کنیم حتما پیش از خرید استند دکوری، مشخصات و قیمت مدل‌های مختلف استند را بررسی کنید.

   

  بالا
  پشتیبانی