کاغذ دیواری مدرن

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  انتخاب بهترین کاغذ دیواری مدرن

  با تلفیق سبک کلاسیک و دکوراسیون خانه ‌های امروزی، طرح‌ های کاغذ دیواری نیز دست خوش تغییر شدند؛ کاغذهای دیواری‌ با طرح و رنگ جذاب که ظاهر بسیار منحصر به فردی نیز دارند. به همین دلیل است که در بازار شاهد انواع کاغذ دیواری مدرن هستیم که عده زیادی آن‌ها را می‌پسندند. این دسته از کاغذهای دیواری به جای طرح‌ های ساده از نقش و نگارهای خاصی برخوردار هستند. همچنین این طرح‌ها روی جنس‌ های مختلف کاغذ پیاده سازی می ‌شوند تا دیگر برای خرید خود هیچ محدودیتی نداشته باشید.


  انواع کاغذ دیواری مدرن در بازار

  به دلیل افزایش تقاضا و محبوبیت کاغذهای دیواری مدرن بین مردم، تولید کنندگان انواع مختلفی از این دسته کاغذ دیواری را تولید می‌ کنند. دقت کنید که برای خرید کاغذ دیواری باید به نوع و مدل محصول توجه ویژه‌ ای داشته باشید. همچنین تنوع مدل‌ها به طرح و جنس کاغذ نیز بستگی دارد.

  کاغذ دیواری با طرح‌های هندسی

  یکی از محبوبت‌ترین مدل‌های کاغذ دیواری مدرن محصولاتی هستند که نقش‌های هندسی روی خود دارند. اگر شما هم به دکوراسیون کژوال علاقه دارید، می‌ توانید از این مدل برای طراحی دیوارها کمک بگیرید. همچنین می ‌توان از این مدل به صورت ترکیبی با طرح ‌های ساده استفاده کرد.


  کاغذ دیواری مدرن با طرح باتیک

  این روزها لوازم خانه مانند ملافه، مبلمان یا فرش ‌ها با طرح باتیک محبوبیت زیادی پیدا کرده‌ اند. تولید کنندکان کاغذهای دیواری به این نوع سلیقه توجه کرده و کاغذهای دیواری به چنین طرحی تولید می‌کنند. این دسته از کاغذ دیواری ظاهری کلاسیک در عین حال مدرن به خانه شما می بخشند.


  کاغذ دیواری مدرن با طرح‌ های گل

  بدون شک یک کاغذ دیواری زیبا که طرح و شکل گل‌ های مختلف را دارد، می‌تواند ظاهری جذاب به هر خانه‌ ای بدهد. البته این مدل از کاغذ‌های دیواری مدرن به خانه‌ هایی که دکوراسیون آن‌ ها اصطلاحا عروسکی است توصیه می‌ شود. همچنین طرح و سایز گل‌ ها در مدل‌های این دسته کاملا متفاوت خواهد بود.


  کاغذ دیواری مدرن طرح سنگ

  اگر شما هم در خانه خود میز با صفحه سنگی دارید یا کفپوش منزلتان سنگی است، می‌توانید از طرح سنگ طبیعی برای پوشش دیوار منزل خود نیز استفاده کنید. این دسته از کاغذهای دیواری مدرن طرحی کاملا مشابه به سنگ دارند و بهتر است برای یک دیوار (اکسنت)در هر فضا مورد استفاده قرار گیرند.

  نکات مهم در خرید کاغذ دیواری مدرن

  جهت خرید کاغذهای دیواری مدرن باید به نکات خاصی توجه داشته باشید تا در اتمام نصب به نتیجه‌ی دلخواه برسید. اولین و مهم‌ ترین نکته در خرید کاغذهای دیواری مدرن طرح و نوع محصول است. برای انتخاب بهتر طرح باید به محل نصب توجه کرد. برای مثال نصب کاغذ دیواری مدرن اتاق خواب برای فضای نشیمن چندان اقدام هوشمندانه‌ای نیست. بهتر است که در هنگام انتخاب کاغذ دیواری مدرن برای اتاق خواب از دو طرح متفاوت کمک بگیرید.

  دومین نکته که در انتخاب شما اهمیت زیادی دارد، جنس کاغذ دیواری است. معمولا جنس کاغذ دیواری جدید به گونه ‌ای تولید می‌شوند که به راحتی قابل شست و شو باشند. به همین دلیل کاغذ دیواری خانه خود را به گونه‌ای انتخاب کنید تا در هنگام نظافت هیچ مشکلی نداشته باشید. انتخاب نوع کاغذ و دیگر فاکتورهای مربوط به جنس کاغذ به بودجه شما وابسته خواهد بود. برای مثال بابت خرید کاغذهای دیواری مدرن با طرح برجسته یا متالیک باید مبلغ بیشتری بپردازید.


  قیمت کاغذ دیواری مدرن

  قیمت کاغذهای دیواری مدرن به صورت رولی تعیین شده و هر رول برای مساحت خاص استفاده می‌شود. کشور تولید کننده و برند کاغذ دیواری نیز تاثیر خود را روی قیمت خواهد گذاشت. به طور مثال برای خرید یک  با طرح گل هلندی در حال حاضر(بهمن 99) باید مبلغی حدود 200 هزار تومان بابت هر رول در نظر بگیرید. البته قیمت کاغذهای دیواری این مدل با جنس قابل شست و شو به رولی 600 هزار تومان افزایش خواهد یافت.


  خرید اینترنتی کاغذ دیواری با طرح مدرن

  برای خرید آنلاین کاغذ دیواری مدرن 2020 و 2021 می ‌توانید از سایت ایران دکور کمک بگیرید. با اندکی جست و جو در میان مدل‌های موجود قطعا طرح مورد نظر خود را خواهید یافت. اگر هم در انتخاب کاغذ دیواری خود مشکلی داشتید، مشاورین ما همراهتان هستند. برای اجرا و نصب کاغذ دیواری نیز جای هیچگونه نگرانی نبوده و می‌توانید روی نیروهای متخصص ما حساب کنید.

  بالا
  پشتیبانی