آینه دکوراتیو

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  آینه دکوراتیو

  بعد از آنکه دکوراسیون منزل کامل شد، وقت تزیین و استفاده از وسایل دکوری می‌رسد و آینه‌ها احتمالاً یکی از آخرین وسایلی هستند که به خانه اضافه می‌شوند. هرگز ویژگی‌های آینه دکوراتیو را دست کم نگیرید، چون اگر مانند شلف دیواری در جای درستی قرار بگیرد، فضا را به سمت بهتر شدن تحت تاثیر قرار می‌دهد. نصب آینه دکوری بر دیوار نشیمن،‌ پذیرایی یا حتی اتاق خواب فضا را بزرگتر و روشن‌تر می‌کند و همچنین می‌تواند به یک نقطه کانونی چشمگیر تبدیل شود. ناگفته نماند که خرید آینه دکوراتیو با هدف زیباتر کردن فضا انجام می‌گردد، ولی برای انتخاب بهتر نیازمند رعایت نکات ساده و کاربردی است.

  راهنمای خرید آینه دکوراتیو

  چه به دنبال مدل آینه دیواری جدید باشید، چه تمام قد یا رومیزی مدل، اشکال و اندازه‌های مختلف آنها بی‌نهایت هستند و ممکن است برای خرید شما را سر در گم کنند. البته خرید آینه دکوراتیو اغلب برای نصب روی دیوار پشت مبلمان، تخت خواب یا فضای مناسب دیگر کاربرد دارد تا تاثیر مثبتی بر فضا داشته باشد.

  • اولین چیزی که باید برای خرید آینه دکوراتیو در نظر بگیرید اندازه آن است.آینه لزوما نباید بسیار بزرگ باشند. مسلماً اندازه دیواری که قصد دارید آینه را روی آن نصب کنید و اینکه می‌خواهید چه مقدار از دیوار را پر کند، در انتخاب ابعاد تاثیرگذار است. 
  • اگر مستاجر هستید یا مدام تغییر دکوراسیون انجام می‌دهید، باید به نحوه نصب مدل آینه دکوراتیو هم دقت کنید. در این شرایط آینه تمام قد که روی زمین قرار می‌گیرد، راحت‌تر هم جابه‌جا می‌شود. 
  • قبل از اقدام به خرید، دیواری که قرار است آینه روی آن نصب شود را در ذهن داشته باشد. چون در این صورت راحت‌تر می‌توانید مدل آینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

   پیشنهاد می کنیم جهت خرید تشک خوشخواب به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  انواع آینه دکوراتیو

  آینه دکوراتیو مثل آینه کاری مدرن و کلاسیک یکی از المان‌هایی است که باید با دکوراسیون و بقیه اجزای فضا هماهنگ باشد تا بتوان آن را یکی از اجزای جدانشدنی خانه دانست. به همین دلیل باید با سبک و مدل‌های مختلف آینه دکوراتیو پیش از خرید آشنا شوید.

  آینه شیشه ای

  این مدل از اندود جیوه در پشت شیشه ساخته می‌شود و درست مانند شیشه خاصیت شکنندگی بالایی دارد و سنگین است.

  آينه پلکسی

  در ساخت آن به جای شیشه از پلکسی (نوعی پلاستیک فشرده) استفاده می‌شود و به همین دلیل هم وزن کمتری دارد و هم شکنندگی‌اش کمتر است. می‌توانید آینه دکوراتیو طلایی و نقره‌ای را در نوع پلکسی خریداری کنید. قیمت آینه دکوراتیو پلکسی کمتر از مدل شیشه‌ای است. 

  آینه دکوراتیو مدرن

  مانند هر عنصر دیگر، برای خرید آینه دکوراتیو مدرن باید به دنبال مدل‌های ساده‌تر بود. مدل‌های بدون قاب، یا آینه دکوراتیو گرد با قاب چوبی و فلزی ساده برای این سبک بهترین هستند. 

  آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

  برای خرید این مدل، هم می‌توانید دنبال قاب‌های دارای ریزه کاری و با تزیینات باشید، هم از تراش‌کاری‌هایی استفاده کنید که خودشان نشان‌دهنده سبک کلاسیک هستند. رنگ طلایی هم برای سبک کلاسیک مناسب است. 

  آینه ونیزی

  این مدل در دسته آینه دکوراتیو طرح کلاسیک قرار دارد، چون طرح و نقش مختلفی مانند تایپوگرافی یا نقش و نگار ایجاد شده با گرد طلایی یا سیاه به عنوان پتینه‌کاری روی آن دیده می‌شود. قیمت آینه دکوراتیو ونیزی از بقیه مدل‌ها بیشتر است.

  آینه پازلی

  گاهی قطعات مختلف آینه درست مانند تکه‌هّای پازل کنار هم قرار می‌گیرند و در کنار هم هستند که جلوه زیبایی به خانه‌تان می‌دهند.

  آینه هندسی

  یکی از مدل‌ّهای رایج و مرسوم برای خرید، انتخابآینه دکوراتیو گرد و دایره‌ای است. البته از دیگر اشکال هندسی می‌توان به آینه دکوراتیو لوزی یا مربعی و مستطیلی نیز اشاره کرد. 

  آینه چسبی

  یکی از روش‌های نصب سریع و راحت آینه استفاده از چسب روی آینه و دیوار است. به همین منظور هم بسیاری از مدل‌های آینه دکوراتیو از نوع چسبی و پلکسی تولید می‌شوند که معمولا یا پشت تمامی قطعات چسب داشته و یا همراه بسته خرید، چسب مخصوص نصب هم همراه با آینه ارسال می‌شود.

  پیشنهاد می کنیم جهت خرید مبل اداری به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  خرید اینترنتی آینه دکوراتیو

  خرید آینه دکوراتیو موضوع زیاد پیچیده نبوده و بسیاری از افراد خرید غیر حضوری این نوع لوازم را ترجیح می‌دهند. در خرید اینترنتی و غیر حضوری به اندازه دیوار مورد نظر خود حتما توجه کرده و توضیحات مربوط به نصب آینه را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که آیا چسب، میخ یا پیچ در وسایل همراه بسته قرار دارند یا خیر . ایران دکور با ارائه مدل‌های متنوع، امکان خرید اینترنتی آینه دکوراتیو با بهترین‌ قیمت‌ و کیفیت را برای شما فراهم کرده است. (چنانچه تمایل به خرید آینه کنسول مدرن دارید، از این محصولات نیز دیدن کنید)

   

  برخی از سوالات رایج 

  1. خرید آینه دکوراتیو به چه منظور کارایی دارد ؟

  بعد از آنکه دکوراسیون منزل کامل شد می توان از آینه دکوراتیو به منظور زیبا سازی فضای داخلی استفاده نمود همچنین با انتخاب نوع طرح و شکل ظاهری مناسب می توان روح مناسبی به فضای خانه بخشید.

  2. مهم ترین نکته هنگام خرید آینه دکوراتیو چیست ؟

  اولین چیزی که باید برای خرید آینه دکوراتیو در نظر بگیرید اندازه آن است.آینه لزوما نباید بسیار بزرگ باشند. مسلماً اندازه دیواری که قصد دارید آینه را روی آن نصب کنید و اینکه می‌خواهید چه مقدار از دیوار را پر کند، در انتخاب ابعاد تاثیرگذار است.

  بالا
  پشتیبانی