مبلمان خانگی و منزل 

تا ده درصد تخفیف برای نخستین خرید از ایران دکور

کالاهای کاربردی

تجربه‌ی خرید خود از #ایراندکور را به اشتراک بگذارید
 

خرید مبلمان خانگی

این روزها سبک های مختلفی از مبلمان خانگی وجود دارد که انتخاب درست هر کدام از آن‌ها می‌تواند زیبایی را به دکوراسیون منزل شما بیاورد. انتخاب سبک مناسب جدید ترین مدل مبلمان منزل می‌تواند چالش بر انگیز باشد؛ اما به هر حال به منظور خرید بهترین مبلمان منزل، شما باید نیازهای خود را پیش از اقدام به خرید هر گونه مبل خانگی تعیین نمایید. تعدادی از فاکتورهای عمومی که می‌تواند کمک شما در انتخاب و خرید مبلمان منزل باشد، در زیر آورده شده است:

- ابعاد و اندازه محلی که قصد چیدمان مبل منزل خود را در آن دارید

- اندازه مبلمان

- هدف از خرید مبلمان ( استفاده شخصی، مبلمان فضای باز و ...)

- ویژگی‌ها و انتظارات مهم شما از مبلمان

- جنس ، سبک و رنگ مبلمان منزل

- چه اندازه قصد هزینه کردن دارید

هیچ کس نمی‌تواند شما را در ترکیب رنگ‌ها و سبک‌های مبل منزل تان محدود کند. شما می‌توانید با کمی خلاقیت و اتقام رنگ‌های و مبلمان مختلف دکوراسیون مخصوص به خود را داشته باشید. به عنوان نمونه شما می‌توانید به جای اینکه دور میز ناهارخوری خود را تماما صندلی بچینید، از نیمکت در یک سمت آن بهره ببرید.

 

خرید مبلمان منزل از ایران دکور

ایران دکور به عنوان یکی از فروشگاه‌های تخصصی در حوزه مبلمان و دکوراسیون خانگی، اقدام به ارایه طیف گسترده‌ای از مدل‌های مختلف ست های پذیرایی، ناهار خوری و مبل خانگی نموده است. امکان مشاهده و خرید سرویس ناهار خوری ، مبلمان خانگی فلزی و چوبی ، شامل مدل‌های مختلف مبل راحتی، بوفه، کنسول و سایر لوازم مورد نیاز منزل در فروشگاه اینترنتی ایران دکور فراهم شده است. دسته‌بندی های مختلف ایجاد شده در سایت ایران دکور، چه بر اساس نوع مبلمان و چه بر اساس نوع اتاق، استفاده کاربران را آسان‌تر کرده و تا حدودی سردرگمی که معمولا در زمان جستجو پیش می‌آید را کم نموده است.

قیمت مبلمان منزل

اگر حتی یک بار به بازار مبلمان خانگی مراجعه کرده باشید، بدون شک متوجه اختلاف شدید قیمت مبلمان خانگی شده‌اید. این اختلاف قیمت‌ها می‌تواند ناشی از چند فاکتور مهم باشد:

  • اختلاف در کیفیت مواد اولیه به کار رفته
  • اختلاف در اعتبار گارانتی و خدمات پس از فروش
  • اختلاف سبک و پیچدگی ساخت مدل‌های مختلف
  • گران فروشی مبلمان

سعی ما در فروشگاه ایران دکور، ارایه مبلمان خانگی مطابق با سلایق و سطوح بودجه تمامی خریداران بازار مبلمان است و تنها خط قرمز و شرط محدود کننده‌ در ارایه محصولات، کیفیت ساخت پایین و استفاده از مواد اولیه نا مرغوب است.

Showing availability at Check

item(s) removed from Cart

بالا
chat
ایران دکور

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

Guest-19712358