روتختی کودک و نوزاد

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  بهترین انواع روتختی کودک و نوزاد

  دکوراسیون و سیسمونی مناسب اتاق نوزاد و کودک بسیار مهم است. اتاق کودک باید همزمان فضایی شاد و پرانرژی و نیز آرامش بخش داشته باشد. کودک بعد از یک روز مفرح و شیطنت های بسیار، احتیاج به خواب کافی دارد. یک روتختی زیبا و با جنس، طرح و رنگ مناسب سن کودک، او را به یک خواب دلپذیر و راحت فرا می خواند. برای خرید روتختی نوزاد و کودک مناسب و قیمت آن با ما همراه باشید.

  سرویس روتختی از بخش هایی مثل روتشکی، روبالشی، لحاف و کاور لحاف تشکیل می شود. در بازار انواع مختلفی از روتختی کودک و نوزاد موجود است که، طرح، اندازه و رنگ های متنوع دارند. متناسب با سن کودک و نیز طرح و رنگ دکوراسیون اتاق او، می توانید طرح و رنگ ست روتختی مناسبی انتخاب کنید. همچنین روتختی باید متناسب با اندازۀ تخت باشد. انواع روتختی مناسب کودک و نوزاد مثل؛ روتختی اسپرت فانتزی، دارای طرح سه بعدی، عروسکی دخترانه و... در بازار موجود است.


  خرید ست روتختی نوزاد و کودک

  ست های روتختی کودکان دارای طیف متنوعی از جنس، طرح و رنگ هاست.

  طرح و رنگ روتختی کودک و نوزاد

  در کنار طرح و رنگ های تعریف شده برای دختر و یا پسر، طرح ها و رنگ های خاصی نیز وجود دارد که برای همۀ کودکان و نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت ست شدن با رنگ ها و طرح های موجود در اتاق خواب کودک را دارند. رنگ های کرم و سفید از جملۀ این رنگ ها هستند، که به تنوع سیسمونی و دکوراسیون اتاق کودکان و نوزادان کمک می کند و برای هر کودکی مناسبند. این رنگ ها می تواند به رنگارنگی اتاق کودک و نوزاد کمک بسیاری کند.


  جنس روتختی نوزاد و کودک

  از مهمترین مواردی که برای خرید روتختی کودک باید دقت کنید جنس آن است. خصوصا نوزادان در ماه های اول زندگی به خواب کافی نیاز دارند و در حقیقت در سال اول زندگی 60 درصد از اوقات را در خواب به سر می برند، پس کیفیت روتختی برای خواب راحت آنها بسیار حائز اهمیت است. باید روتختی تهیه کنید که نوزاد یا کودکتان به آن حساسیت نشان ندهد. بهترین انتخاب برای کودکان و نوزادان سرویس نخی و ضد حساسیت است. از این جنس در همۀ فصول گرم و سرد می توان استفاده کرد و شست و شوی آنها نیز راحت است.

  برای کودکان می توانید از انواع پارچه های نخی و مخمل بهره ببرید، اما روتختی از الیاف طبیعی مثل پنبه و بامبو مناسب ترند. استفاده از الیاف مصنوعی توصیه نمی شود، چرا که الیاف مصنوعی مثل پلی استر، ممکن است مشکلاتی از قبیل خارش و نیز اگزما به وجود بیاورند. الیاف پنبه و بامبو مناسبترند، زیرا دارای بافتی نرمند و ضد باکتری و ضد قارچ هستند و از پوست کودک مراقبت می کنند.

  توجه داشته باشید که به هنگام خواب هرگز از تشک و روتختی بزرگسالان برای کودکان و نوزادان استفاده نکنید. استفاده از روتختی دارای منافذ کوچک نیز مناسب است، چرا که سبب می شود جریان هوا در آن برقرار باشد و باعث آرامش و راحتی بیشتر شده و دمای بدنش را تنظیم می کند. رعایت نکات بهداشتی برای کودکان و به خصوص نوزادان بسیار مهم است. بهتر است برای نوزادان از چند دست ملحفه و روتختی اضافی استفاده کنید، یا چند ست روتختی داشته باشید.


  قیمت ست روتختی کودک و نوزاد

  برای خرید یک سرویس روتختی نوزاد و کودک می توانید به سلیقۀ خودتان رجوع کنید. طیف گسترده ای از انواع رنگ و طرح روتختی وجود دارد، پس برای یک خرید مناسب مشکلی وجود ندارد. قیمت روتختی کودک نیز به عوامل مختلفی از جمله؛ کیفیت و جنس روتختی، ابعاد و... بر می گردد.

  در انتها توصیه می شود برای خرید روتختی کودک و نوزاد، حتما به مراکز تخصصی و معتبر مراجعه کنید، چرا که این مراکز کالاهای استاندارد و با کیفیت را به شما ارایه می کنند.

  بالا
  پشتیبانی