فرش پوست و چرم

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

   

  آشنایی با انواع فرش پوست و چرم

  با توجه به طرفداران زیاد وسایل چرمی، از این پوست برای تولید فرش های زیبا و خاص نیز در صنعت فرش استفاده می‌شود. فرش چرمی و پوستی هم در داخل کشور هم در داخل کشور طرفدار داشته و هم یک کالای صادراتی نفیس به حساب می‌آید. امکان استفاده از این نوع فرش در انواع دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک وجود دارد. معمولا فرش‌های پوستی و چرمی اندازه بزرگی نداشته و حد اکثر در اندازه‌های 6متری و 9متری تولید می‌شوند.

   

  رنگ بندی فرش پوست و چرم

  این نوع فرش همانند سایر مصنوعات چرمی دارای تنوع رنگ بالایی بوده و  نظر تمامی سلیقه‌ها را به خود جلب می‌کند. علاوه بر این تلفیق چرم و انواع ابریشم طبیعی و مصنوعی در ساخت فرش‌های پوستی، طیف رنگی گسترده‌ای را برای این نوع فرش به ارمغان آورده است.

   

  نظافت و نگهداری فرش پوست و چرم

  فرش‌هایی که تماما از پوست و فرش چرم تولید می‌شوند، برای تمیز کردن نیازی به شستشو نداشته و می‌توان آن‌ها را با جارو و پارچه نم‌دار به راحتی تمیز کرد. در مورد فرش‌هایی که از ترکیب چرم و ابریشم بافته می‌شوند نیز به راحتی می‌توان پس از جارو کردن سطح فرش، قسمت‌های ابریشمی را با شامپو فرش و قسمت‌های پوستی و چرمی را با پارچه نمدار تمیز کرد.

   

  قیمت فرش پوست و چرم

  قیمت فرش‌های پوستی همانند سایر فرش‌ها بسته به فاکتورهایی چون نوع بافت، مواد به کار رفته، تراکم و اندازه فرش بسیار متغیر بوده و حداقل قیمت یک فرش یک‌و‌نیم متری چرم طبیعی 700 هزار تومان می‌باشد؛ از همین رو فروشگاه اینترنتی ایران دکور تلاش خود را در ارایه طیف متنوعی از انواع فرش پوست و چرم ماشینی و دستباف، با قیمت‌های متفاوت نموده است تا دست مشتریان و کاربران در انتخاب فرش مورد نظر خود باز باشد.

  در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد فرش پوست و چرم ‌می‌توانید موضوع را با همکاران پشتیبانی ایران دکور در جریان بگذارید.

   

  ☏ | 021 8801 4267  چَت واتساپ چت واتساپ

   

  بالا
  پشتیبانی