پادری

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  پادری، یک کفپوش کاربردی

  پادری در گذشته وسیله ای ساده بوده که برای جلوگیری از ورود آلودگی به خانه مورد استفاده قرار می گرفته. امروزه پادری ها تنها برای کارکرد همیشگی شان مورد استفاده قرار نمی گیرند. از پادری جلو درب خروجی و نیز در جلو حمام و سرویس بهداشتی استفاده می شود. امروزه پادری ها در رنگ ها و طرح های مختلف، که طیف بسیار وسیعی را تشکیل می دهند، به عنوان بخشی از دکوراسیون و برای زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و حتی در بخش هایی که کمتر مورد احتیاج هستند نیز استفاده می شوند، که باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون خانه می شود. برای خرید کفپوش از محصولات ایران دکور دیدن فرمایید.


  خرید پادری

  برای خرید یک پادری زیبا و مناسب با دکوراسیون خانه، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. رنگ پادری را از رنگ های تیره و چرک گونه انتخاب کنید، چون در صورت آلودگی؛ کثیفی را کمتر نشان می دهد و این امر بیشتر در جاهایی که مخصوصا پادری را برای جلوگیری از ورود آلودگی مورد استفاده قرار می دهید، مناسب تر است. جنس پادری نیز باید به گونه ای باشد که تغییر رنگ ندهد و ثابت بماند.

  از نکات ضروری دیگر در خرید پادری، جنس آن است. تنوع جنس پادری ها امروزه بسیار زیاد است و بستگی به محلی دارد که می خواهید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال پادری که پایین تخت استفاده می شود باید نرم و لطیف بوده و متناسب با دکوراسیون و رنگ دیگر لوازم اتاق باشد.


  انواع پادری

  پادری ها بسته به طرح و محلی که مورد استفاده قرار می گیرند، دارای انواع مختلفند. در ادامه به معرفی انواع پادری، بسته به فضای مورد استفاده می پردازیم.

   

  پادری آشپزخانه

  که به خاطر گرمای آشپزخانه و وجود چربی در آن، پادری مخصوص به خود را دارد. پادری آَشپزخانه باید در برابر انواع آسیب ها و آلودگی ها و نیز حرارت مقاوم باشد و چون معمولا زیاد کثیف می‌شود، باید قابلیت شستشو داشته باشد. کیفیت این پادری نیز باید بالا باشد، چون همۀ اعضاء خانواده هر روزه بر روی آن قدم می گذارند.

  پادری سرویس بهداشتی و حمام

  برای سرویس بهداشتی که دارای کف سرامیکی است، باید از جنسی استفاده شود که روی سرامیک لیز نخورد و قدرت جذب بالای آب را داشته باشد

  پادری جلوی درب ورودی (خروجی)

  جنس پادری درب خروجی به دلیل این که مدام زیر کفش است، باید ضخیم باشد. رنگ این پادری نیز به همین دلیل، باید از رنگ های تیره و یا چرک تاب باشد، تا کمتر آلودگی را نشان دهد.

  پادری سه بُعدی

  پادری سه بُعدی همزمان که کارکرد دیگر پادری ها را دارد، تزئینی نیز هست. از این پادری به دلیل داشتن طرح و نمای زیبا و جذاب می توان مخصوصا در جلو درب منزل استفاده کرد. طراحی پادری سه بعدی به شکل فرش های مدرن بوده و برای فضاهایی که بیشتر در معرض دید قرار دارند؛ مثل اتاق خواب، فضاهای خالی اتاق نشیمن و حتی آشپزخانه بسیار مناسب است. رنگ و طرح های این پادری تنوع بسیاری دارد و می تواند هر سلیقه ای را جلب کند.

  پیشنهاد می کنیم جهت خرید پارکت به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  قیمت پادری

  پادری در بازار دارای قیمت های مختلف است. در ابتدا باید بدانید پادری را برای کجا می خواهید و متناسب با فضا و دکوراسیون، مناسب ترین نوع پادری از نظر جنس، مدل و کیفیت را انتخاب کنید. میزان مبلغی که می خواهید برای پادری صرف کنید نیز از دیگر موارد مهم است، که باید در نظر داشته باشید. معمولا قیمت پادری بیشتر وابسته به جنس و مواد اولیه به کار رفته در آن و ظرافت بافتش بستگی دارد؛ این بدان معناست که مثلا قیمت پادری سه بعدی به خاطر طرح خاصش لزوما بیشتر از یک پادری ساده نیست.

  سوالات متداول:

  1- برای خرید پادری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  برای خرید یک پادری زیبا و مناسب با دکوراسیون خانه، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. رنگ پادری را از رنگ های تیره و چرک گونه انتخاب کنید، چون در صورت آلودگی؛ کثیفی را کمتر نشان می دهد و این امر بیشتر در جاهایی که مخصوصا پادری را برای جلوگیری از ورود آلودگی مورد استفاده قرار می دهید، مناسب تر است. جنس پادری نیز باید به گونه ای باشد که تغییر رنگ ندهد و ثابت بماند.

  2- قیمت پادری چقدر است؟

  پادری در بازار دارای قیمت های مختلف است. در ابتدا باید بدانید پادری را برای کجا می خواهید و متناسب با فضا و دکوراسیون، مناسب ترین نوع پادری از نظر جنس، مدل و کیفیت را انتخاب کنید. میزان مبلغی که می خواهید برای پادری صرف کنید نیز از دیگر موارد مهم است، که باید در نظر داشته باشید. معمولا قیمت پادری بیشتر وابسته به جنس و مواد اولیه به کار رفته در آن و ظرافت بافتش بستگی دارد؛ این بدان معناست که مثلا قیمت پادری سه بعدی به خاطر طرح خاصش لزوما بیشتر از یک پادری ساده نیست.

   

  بالا
  پشتیبانی