میز کودک

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  خرید انواع ست صندلی و میز کودک

  ست صندلی و میز کودک امروزه از لوازمی است که در اتاق کودکان بسیار به چشم می خورد و در خانه، مهد کودک و پیش دبستانی استفاده می شود. مطمئنا کودک بر روی یک میز و صندلی مناسب و راحت، بهتر آموزش دیده و یاد می گیرد. همچنین از آنجا که کودکان تمایل به تقلید از کارهای بزرگترها دارند، داشتن یک میز و صندلی در اتاق به آنها حس بسیار خوبی می دهد. برای خرید میز و صندلی مناسب کودک با ما همراه باشید.


  مشخصات ست میز و صندلی کودک

  ست صندلی و میز کودک با رنگ های شاد، زیبایی و جلوه شادی به اتاق کودک می دهد. کودک شما می تواند از یک میز و صندلی مناسب برای نقاشی، بازی با اسباب بازی و یا ورق زدن کتاب های مناسب سنش استفاده کند.


  انواع میز و صندلی کودک

  میز و صندلی کودک عموما به صورت تاشو ساخته می شود، تا به راحتی باز و بسته شده و مشکلی برای حمل و جابجایی آن نباشد. با خرید ست صندلی و میز کودک مناسب با یک تیر چند نشان می زنید. هم به زیبایی اتاق کودک افزوده و هم وسیله ای کاربردی برایش تهیه کرده و هم او را با فضای مهد کودک و پیش دبستانی آشنا می کنید، تا آمادگی ذهنی قبلی برای ورود به این دوره را داشته باشد.

  ست صندلی و میز کودک بر مبنای ابعاد، ارگونومی و نیز استانداردهای مربوط به کودکان در هر سن طراحی و ساخته می شود. جنس ست میز و انواع صندلی کودک بسیار متنوع است و عموما از چوب، پلی اتلین، ام دی اف و ... در ساخت آنها استفاده می شود. از نکات مهم در انتخاب انواع صندلی کودک و نوزاد ؛ عدم وجود بخش های خطرآفرین برای کودک، از جمله لبه های تیز است.


  نکات مهم در خرید ست میز و صندلی کودک

  صندلی کودک باید طوری طراحی شده باشد که پشتی آن به خوبی ستون فقرات کودک را پر کند. از دیگر موارد مهم، سبکی میز و صندلی است چون کودک ممکن است بخواهد آنها را جابجا کند، بنابراین نباید در هنگام جابجایی به کودک آسیب بزند. رنگ صندلی و میز کودک نیز مهم است، رنگ شاد هم اتاق کودک را شاداب تر و با انرژی تر کرده و هم به کودک حس بهتری می دهد.

  از دیگر نکاتی که به هنگام خرید میز و صندلی مناسب باید در نظر بگیرید ابعاد میز و صندلی است. بهترین اندازه صندلی کودک، اندازه ای است که کف پای کودک روی زمین بوده و زانوهایش در حالت 90 درجه قرار بگیرد. ارتفاع میز کودک نیز باید حدودا 20 سانتی متر از نشیمن صندلی بالاتر باشد. اگر نگران رشد سریع کودکتان هستید و فکر می کنید میز و صندلی به زودی کارایی خود را از دست می دهد، می توانید از ست صندلی و میز با قابلیت تنظیم ارتفاع استفاده کنید.


  قیمت ست میز و صندلی کودک

  موارد یاد شده در قیمت ست میز و صندلی کودک بسیار تاثیرگذار است. قیمت این محصولات بر اساس رده سنی کودکان، جنس، کیفیت و نیز میزان تحمل وزن متفاوت است. به عنوان نمونه قیمت میز و صندلی چوبی کودک، به دلیل جنس و مقاومت بالا از انواع پلاستیکی بالاتر است. میز و صندلی کودک دارای انواع مدل ها و کیفیت هاست، از این رو بسته به نیاز خود در تهیه میز و صندلی مناسب هیچ مشکلی نخواهید داشت.

  برای خرید مناسب میز و صندلی کودک باید به جنس و کیفیت محصول بسیار توجه کنید. از آنجا که کودکان بسیار فعال و پر انرژی هستند، میز و صندلی با کیفیت نامناسب خیلی زود غیر قابل استفاده شده و حتی می تواند به سلامت کودک آسیب وارد کند. از سوی دیگر کودکان به هنگام خوردن غذا یا خوراکی ممکن است مقداری از آن را روی لباس و وسایل اطرافشان بریزند، پس میز و صندلی کودک باید امکان تمیز شدن داشته باشد تا بتوان برای مدت طولانی تری از آنها استفاده کرد.

  بالا
  پشتیبانی