میز کودک

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  خرید انواع ست صندلی و میز کودک

  ست صندلی و میز کودک امروزه از لوازمی است که در اتاق کودکان بسیار به چشم می خورد و در خانه، مهد کودک و پیش دبستانی استفاده می شود. مطمئنا کودک بر روی یک میز و صندلی مناسب و راحت، بهتر آموزش دیده و یاد می گیرد. همچنین از آنجا که کودکان تمایل به تقلید از کارهای بزرگترها دارند، داشتن یک میز و صندلی در اتاق به آنها حس بسیار خوبی می دهد. برای خرید میز و صندلی مناسب کودک با ما همراه باشید.


  مشخصات ست میز و صندلی کودک

  ست صندلی و میز کودک با رنگ های شاد، زیبایی و جلوه شادی به اتاق کودک می دهد. کودک شما می تواند از یک میز و صندلی مناسب برای نقاشی، بازی با اسباب بازی و یا ورق زدن کتاب های مناسب سنش استفاده کند.


  انواع میز و صندلی کودک

  میز و صندلی کودک عموما به صورت تاشو ساخته می شود، تا به راحتی باز و بسته شده و مشکلی برای حمل و جابجایی آن نباشد. با خرید ست صندلی و میز کودک مناسب با یک تیر چند نشان می زنید. هم به زیبایی اتاق کودک افزوده و هم وسیله ای کاربردی برایش تهیه کرده و هم او را با فضای مهد کودک و پیش دبستانی آشنا می کنید، تا آمادگی ذهنی قبلی برای ورود به این دوره را داشته باشد.

  ست صندلی و میز کودک بر مبنای ابعاد، ارگونومی و نیز استانداردهای مربوط به کودکان در هر سن طراحی و ساخته می شود. جنس ست میز و انواع صندلی کودک بسیار متنوع است و عموما از چوب، پلی اتلین، ام دی اف و ... در ساخت آنها استفاده می شود. از نکات مهم در انتخاب انواع صندلی کودک و نوزاد ؛ عدم وجود بخش های خطرآفرین برای کودک، از جمله لبه های تیز است.


  نکات مهم در خرید ست میز و صندلی کودک

  صندلی کودک باید طوری طراحی شده باشد که پشتی آن به خوبی ستون فقرات کودک را پر کند. از دیگر موارد مهم، سبکی میز و صندلی است چون کودک ممکن است بخواهد آنها را جابجا کند، بنابراین نباید در هنگام جابجایی به کودک آسیب بزند. رنگ صندلی و میز کودک نیز مهم است، رنگ شاد هم اتاق کودک را شاداب تر و با انرژی تر کرده و هم به کودک حس بهتری می دهد.

  از دیگر نکاتی که به هنگام خرید میز و صندلی مناسب باید در نظر بگیرید ابعاد میز و صندلی است. بهترین اندازه صندلی کودک، اندازه ای است که کف پای کودک روی زمین بوده و زانوهایش در حالت 90 درجه قرار بگیرد. ارتفاع میز کودک نیز باید حدودا 20 سانتی متر از نشیمن صندلی بالاتر باشد. اگر نگران رشد سریع کودکتان هستید و فکر می کنید میز و صندلی به زودی کارایی خود را از دست می دهد، می توانید از ست صندلی و میز با قابلیت تنظیم ارتفاع استفاده کنید.


  قیمت ست میز و صندلی کودک

  موارد یاد شده در قیمت ست میز و صندلی کودک بسیار تاثیرگذار است. قیمت این محصولات بر اساس رده سنی کودکان، جنس، کیفیت و نیز میزان تحمل وزن متفاوت است. به عنوان نمونه قیمت میز و صندلی چوبی کودک، به دلیل جنس و مقاومت بالا از انواع پلاستیکی بالاتر است. میز و صندلی کودک دارای انواع مدل ها و کیفیت هاست، از این رو بسته به نیاز خود در تهیه میز و صندلی مناسب هیچ مشکلی نخواهید داشت.

  برای خرید مناسب میز و صندلی کودک باید به جنس و کیفیت محصول بسیار توجه کنید. از آنجا که کودکان بسیار فعال و پر انرژی هستند، میز و صندلی با کیفیت نامناسب خیلی زود غیر قابل استفاده شده و حتی می تواند به سلامت کودک آسیب وارد کند. از سوی دیگر کودکان به هنگام خوردن غذا یا خوراکی ممکن است مقداری از آن را روی لباس و وسایل اطرافشان بریزند، پس میز و صندلی کودک باید امکان تمیز شدن داشته باشد تا بتوان برای مدت طولانی تری از آنها استفاده کرد.

  بالا
  پشتیبانی