سرویس مبل راحتی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  429,900,000 ریال 472,000,000ریال
  ذخیره شما 42,100,000 ریال (9% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  245,800,000 ریال 249,000,000ریال
  ذخیره شما 3,200,000 ریال (2% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  276,500,000 ریال 320,000,000ریال
  ذخیره شما 43,500,000 ریال (14% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  365,900,000 ریال 385,000,000ریال
  ذخیره شما 19,100,000 ریال (5% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  417,900,000 ریال 455,000,000ریال
  ذخیره شما 37,100,000 ریال (9% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  475,000,000 ریال 490,000,000ریال
  ذخیره شما 15,000,000 ریال (4% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  597,500,000 ریال 650,000,000ریال
  ذخیره شما 52,500,000 ریال (9% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  460,900,000 ریال 512,000,000ریال
  ذخیره شما 51,100,000 ریال (10% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  232,900,000 ریال 259,700,000ریال
  ذخیره شما 26,800,000 ریال (11% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  548,500,000 ریال 590,000,000ریال
  ذخیره شما 41,500,000 ریال (8% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  428,500,000 ریال 457,000,000ریال
  ذخیره شما 28,500,000 ریال (7% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  لیست قیمت محبوبترین مدلهای مبل راحتی

  نام کالا

  قیمت         

  مبلمان راحتی مدل جنوا کد F1 از نیک‌آذین                       27,900,000 تومان
  مبلمان راحتی مدل مونترال از پاپلی ژوانی                       37,000,000 تومان
  سرویس مبل راحتی مدرن مدل AM4 از ولنسی                  19,799,000 تومان

  آخرین بروز رسانی در 99/08/14

  راهنمای انتخاب و خرید مبل راحتی

  یکی از  مکان هایی که افراد خانواده اکثر اوقات خود را در آن سپری می‌کنند، اتاق پذیرایی یا در اصطلاح هال است. به همین خاطر وجود یک مبل راحتی مناسب، یکی از فاکتورهای مهم دکوراسیون در این اتاق است. همچنین سرویس مبلمان راحتی یکی از اولین اجزایی است که مورد ملاحظه و توجه میهمانان و بازدیدکنندگان شما قرار می گیرد؛ از اینرو می‌بایست ظاهری شیک و دلنشین داشته باشد.برای خرید مبل راحتی باید به موارد گوناگونی توجه کنید که آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

  چهار نکته در انتخاب و خرید بهترین مبل راحتی

  مبلمان راحتی در اشکال و مدل‌های بسیار متنوعی مانند سرویس مبل ال ، راحتی کلاسیک و... توسط تولیدکنندگان مختلف کارخانه‌ای و کارگاهی عرضه می‌شود، که برای انتخاب مناسب ترین نوع آن، می بایست به مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، توجه کرد. (چنانچه تمایل به مشاهده قیمت مبل ال و خرید آن دارید، می‌توانید از مدل‌های متنوع این محصول دیدن کنید)

   قیمت مبل راحتی

  شمایل ظاهری و مدل مبل راحتی : اولین نکته ای که در هنگام خرید مبل راحتی باید به آن توجه کنید، این است که در نگاه اول، نظر شما را به خود جلب کند. سعی کنید ذهن‌تان زیاد درگیر رنگ‌ها نشود؛ چون رنگ مبلمان قابل تغییر است.

   

  اندازه و ابعاد هر یک از مبل های راحتی : پیش از مراجعه به مراکز فروش مبلمان راحتی (مخصوصا فروشگاه‌های حضوری مبلمان) و دلبسته شدن به یک مدل خاص، راهرو، راه‌پله و محلی که قصد خرید مبل راحتی برای آن را دارید، به دقت اندازه بزنید. زیرا اندازه بزرگ محیط‌های فروشگاهی و باز بودن فضا، مقیاس ذهنی شما را بهم زده و ممکن است مبلمانی را انتخاب کنید که طول و عرض آن برای اتاق شما مناسب نباشد.

   

  راحتی نشیمن مبل راحتی، مهم‌ترین معیار است... : گام بعدی در انتخاب مبل راحتی، نشستن، لم‌دادن، دراز کشیدن و امتحان کردن تمامی حالاتی است که شما احتمال استفاده از آن را دارید. این گام شوخی برداری نیست، پس با فروشنده تعارف نکنید. (چنانچه تمایل به تهیه مبل تخت خواب شو دارید، می‌توانید از مدل‌های متنوع آن دیدن کنید)

   

  انتخاب طرح ، رنگ و جنس رویه مبل راحتی : شاید بعد از میزان راحتی، مهم‌ترین موضوعی که در خرید مبل راحتی شیک باید تصمیم گیری شود این موضوع است. در مورد جنس رویه مبل راحتی، سه دسته کلی، پارچه، چرم و چرم تنفسی (یا همان چرم پارچه) در بازار مبلمان راحتی رایج است؛ اما در مورد طرح و رنگ، معمولا محدودیتی وجود نداشته و برای هر نوع سلیقه و دکوراسیون، انتخاب و گزینه‌ای موجود است. رویه مبلمان از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که در صورت انتخاب نامناسب، نگه‌داری و تمیز کردن آن کار دشواری خواهد شد.

  خرید مبل راحتی

  انواع مبل راحتی از نظر طراحی و سبک

  یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید مبلمان راحتی باید به آن دقت کرد، جهت چیدمان این نوع مبلمان است که باید با توجه به شکل اتاق و محل قرار گرفتن درها، پنجره‌ها و سایر لوازم اتاق انتخاب شود. در همین راستا می‌توان از لحاظ شیوه چیدمان، مبلمان ال را به دسته‌های زیر تقسیم کرد.

  مبل راحتی مدرن

  جدید ترین مدل مبل راحتی شیک می‌تواند دارای ویژگی‌های طراحی مدرن باشد که تفاوت ظاهری زیادی با مبلمان کلاسیک دارد. همچنین این نوع مبل راحتی معمولا دارای دسته‌ای در سمت چپ می‌باشد و قابل استفاده در اتاق‌های است که در ورودی در سمت راست اتاق قرار گرفته است. مدل مبلمان راحتی ساده و شیک مدرن عموما دارای طراحی مینی‌مالیستی و جمع‌وجور است.

  مبل راحتی چستر

  این نوع مبل راحتی دارای دسته‌ای در سمت راست می‌باشد و قابل استفاده در اتاق‌های است که در ورودی در سمت چپ اتاق قرار واقع شده است.

  مبلمان ال راحتی نیز به صورت چستر برای خانه های کوچک تولید می شود. سبک‌های مختلف مبل راحتی کلاسیک، مبل راحتی مدرن، مبل چستر و ... توسط اکثرا تولید کنندگان قدیمی مبلمان ارایه و تولید می‌شوند. برای خرید مبل راحتی جدید چستر می‌توانید مدل‌های این مبل را در ایران دکور مشاهده کنید.

  مبل راحتی کلاسیک

  این مدل مبل راحتی مناسب اتاق های پذیرایی و نشیمن بزرگ و جادار است و شباهتی به سرویس مبل کلاسیک دارد. مدل مبل راحتی جدید نیز می‌تواند دارای ویژگی‌های سبک کلاسیک باشد و این مساله به میزان نوآوری طراح در ترکیب سبک مدرن و کلاسیک یا تغییرات اندک در مدل‌های کلاسیک بستگی دارد.

  رنگ بندی مبل راحتی

  همانند سایر انواع مبلمان راحتی، دست شما در انتخاب رنگ دلخواه برای سرویس مبل راحتی نیز باز بوده و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون حال حاضر اتاق نشیمن خود، اقدام به انتخاب رنگ مبل راحتی خود نمایید. توجه داشته باشید که هماهنگی رنگی عموما به‌مهنای همرنگ بودن نیست و اگر می‌خواهید با رنگ‌های نزدیک به هم یا متضاد با هم آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم درباره مفهوم چرخه رنگ‌ها مطالعه و تحقیق کنید.

   

  قیمت مبل راحتی

  قیمت مبلمان راحتی به کیفیت مواد اولیه به کار رفته، کیفیت ساخت مبل و گارانتی و خدمات پس از فروش ارایه شده توسط تولید کننده بستگی دارد. در نتیجه ممکن است مبل راحتی ارزان با قیمتی بسیار نازل در بازار مبلمان متفرقه وجود داشته باشد، اما قطعا می توان گفت که از مواد اولیه نامرغوب در تولید آن استفاده شده است. قیمت مبل راحتی شیک مدرن معمولا از مبلمان راحتی کلاسیک ارزان‌تر است. قیمت سرویس مبل راحتی جدید نیز به ویژگی‌های طراحی، ابعاد، رویه مبل، نوع چوب، برند و ... بستگی دارد.

  (چنانچه تمایل دارید از قیمت آینه کنسول ارزان مطلع شوید، از مدل‌های متنوع موجود در ایران دکور دیدن کنید)

   قیمت مبلمان راحتی

  دریافت مشاوره در زمان خرید اینترنتی مبل راحتی

  از آن‌جا که خیلی از موارد و ویژگی‌های اشاره شده، تنها به صورت حضوری قابل درک و لمس است، در هنگام خرید اینترنتی سرویس مبل راحتی، نیاز به وجود یک مشاور و راهنمای خبره بسیار دیده می‌شود؛ تا تمامی مراحل اشاره شده را گام به گام با خریدار جلو رفته، خود را به جای او قرار داده و از دید خود مشتری اقدام به انتخاب ایده آل و مناسب برای ایشان کند. در همین راستا تیم پشتیبانی و فروش ایران دکور، به صورت تمام وقت، آماده راهنمایی و مشاوره دادن به کاربران و خریداران انواع محصولات حوزه مبلمان و دکوراسیون است.

   

  خرید انواع مبل راحتی از ایران دکور

  ایران دکور طیف گسترده ای از انواع مبلمان راحتی مناسب ، جهت استفاده در هر دکور مبل با هر رنگ بندی را ارایه می‌دهد. شما می‌توانید این مدل‌ مبل راحتی جدید و خرید مبلمان مدرن که توسط به نام ترین برندها و تولید کننده های صنعت مبلمان طراحی ، تولید و ارایه شده اند را با خیال راحت خریداری کرده و علاوه بر برخورداری از گارانتی و تضمین کیفیت متفاوت، چیدمان و دکوراسیون محیط خود را نیز متحول نمایید. در ادامه به معرفی انواع مدل های مبلمان راحتی شیک و خاص پرداخته می‌شود. 

   

  سوالات متداول

  برخی از رایج ترین پرسش های خریداران سرویس مبل راحتی را در ادامه می توانید بررسی کنید:

  در زمان خرید مبلمان راحتی باید به چه مواردی توجه کنیم؟

  پیش از خرید مبل راحتی ابتدا ابعاد فضایی را که قرار است مبل در آن قرار بگیرد، تعیین و اندازه‌گیری کنید. سپس نتایج را با ابعاد مبمان در فروشگاه مقایسه کنید. همچنین در زمان خرید مبل راحتی باید به موارد دیگری مانند جنس رویه مبل، ویژگی‌های طراحی و رنگ مبل دقت کنید.

   

  قیمت مبل راحتی به چه عواملی بستگی دارد؟

  قیمت مبلمان راحتی به سه عامل اصلی اندازه، کیفیت متریال به کار رفته مثل چوب، فوم و پارچه و پیچیدگی ساخت مدل مورد نظر بستگی دارد. نکته تاثیر گذار دیگر در قیمت، اعتبار شرکت تولید کننده مبل راحتی و گارانتی محصولات آن است.

   

  محبوب‌ترین رنگ‌ها برای میز تلویزیون کدامست؟

  رنگ‌های سفید، مشکی و قهوه ای از جمله رایج‌ترین و محبوب‌ترین رنگ ها برای میز تلویزیون هستند.

   

  رنگ مبل راحتی را چگونه انتخاب کنیم؟

  بهترین روش انتخاب رنگ، ایجاد هماهنگی رنگی بین رنگ مبلمان و دیگر اجزای دکوراسیون مانند پرده ها، فرش، رنگ دیوار و سایر لوازم اتاق نشیمن و پذیرایی است.

   

  سبک‌های طراحی مبلمان راحتی کدام است؟

  برخی از شناخته شده ترین سبک‌های طراحی مبلمان راحتی عبارتند از: مدرن، کلاسیک، چستر و روستیک.

   

  مبل راحتی چستر چه ویژگی‌هایی دارد؟

  مهم ترین ویژگی های ظاهری مبلمان راحتی چستر عبارتند از، دسته های لوله ای شکل هم ارتفاع با پشتی و لمسه دوزی های عمیق که با دکمه های پارچه ای تزیین شده اند.

   

  بالا