میز جلو مبلی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  49,700,000 ریال 55,000,000ریال
  ذخیره شما 5,300,000 ریال (10% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  164,500,000 ریال 175,000,000ریال
  ذخیره شما 10,500,000 ریال (6% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  44,500,000 ریال 49,000,000ریال
  ذخیره شما 4,500,000 ریال (10% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  61,900,000 ریال 68,970,000ریال
  ذخیره شما 7,070,000 ریال (11% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  70,490,000 ریال 75,000,000ریال
  ذخیره شما 4,510,000 ریال (7% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  137,000,000 ریال 144,000,000ریال
  ذخیره شما 7,000,000 ریال (5% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  113,040,000 ریال 118,986,000ریال
  ذخیره شما 5,946,000 ریال (5% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  69,400,000 ریال 73,750,000ریال
  ذخیره شما 4,350,000 ریال (6% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  77,700,000 ریال 82,600,000ریال
  ذخیره شما 4,900,000 ریال (6% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  52,200,000 ریال 58,000,000ریال
  ذخیره شما 5,800,000 ریال (10% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  میز جلو مبلی

  میز جلو مبلی یکی از وسایل مهم در فضای حال و نشیمن بوده و جزء نقاطی است که نظر و توجه اکثر مهمان‌ها و بازدید کنندگان را به خود جلب می‌کند؛ بنابر این بهتر است با احتیاط بیشتری انتخاب شود. میز جلوی مبلمان همچون سرویس میز پذیرایی بازتاب ‌دهنده شخصیت و سلیقه شما در زمینه دکوراسیون خواهد بود؛ پس میزی که قرار است در مرکز اتاق نشیمن شما جای بگیرد، باید کامل کننده‌ی مبلمان، لوستر و سایر لوازم دکوری شما باشد.

   

  خرید میز جلو مبلی

  میزهای جلومبلی در انواع جنس، سبک، رنگ و اندازه در دسترس و قابل سفارش‌اند؛ پس ارزش این را دارد که پیش از خرید میز وسط مبل، اندکی از زمان خود را صرف پاسخ دادن به سوالات زیر کنید:


  1. چقدر بودجه برای خرید میز جلومبلی در نظر گرفته اید؟
  2. مساحت و اندازه اتاق چقدر است؟
  3. چه اندازه میزی نیازهای شما را بر طرف می‌کند؟
  4. چه جنس میزی برای شما ایده‌آل است؟
  5. چه مدل میز جلو مبلی، با دکوراسیون شما همخوانی دارد؟

   

  شما می‌توانید تمامی سبک‌های میز جلو مبلی جدید همچون مدل سنگی را برای آگاهی از ترندهای روز جستجو کنید؛ البته با زدن چرخی در بین میزهای پذیرایی متنوع ایران دکور، تمامی پرسش‌ها و نیازهای شما در مورد خرید میز جلوی مبلمان پاسخ داده خواهد شد.

   

  انتخاب نوع میز پذیرایی و جلو مبلی

  شکل و طراحی میزهای جلومبلی به میزان تنوع مبلمان موجود در بازار و شاید هم بیشتر، گسترده و متنوع است. این تنوع شامل شکل، جنس و رنگ های مختلف جلومبلی می‌شود که در ادامه شما را با محبوب‌ترین آن‌ها آشنا خواهیم کرد:

  خرید میز جلو مبلی
   

  انواع میز جلو مبلی از نظر جنس

  شکل و طراحی میزهای جلومبلی به میزان تنوع مبلمان موجود در بازار و شاید هم بیشتر، گسترده و متنوع است. این تنوع شامل شکل، جنس و رنگ های مختلف جلومبلی می‌شود که در ادامه شما را با محبوب‌ترین آن‌ها آشنا خواهیم کرد. برخی از انواع میزهای جلو مبلی از نظر جنس را با هم مرور می‌کنیم.

  میز جلو مبلی سنگی (میز سنگی): این روزها میزهای جلو مبلی با صفحه سنگی تبدیل به محبوب‌ترین ترندهای دکوراسیون شده‌اند؛ به طوری که خیلی از افراد به راحتی با تعیین سنگ دلخواه خود و قرار دادن آن روی یک پایه فلزی شیک و خاص به انتخاب ایده‌ آل خود می‌رسند. مزیت بزرگ یک میز جلو مبلی جدید سنگی، علاوه بر زیبایی چشم‌گیر، مقاومت بسیار بالای آن در برابر خط و خش و نظافت آسان آن است.

  میز جلو مبلی چوبی : از گذشته تاکنون، میزهای چوبی مورد اقبال بسیاری از خریداران بوده است. میز جلو مبلی جدید چوبی ‌می‌تواند ساده و مینیمال و یا پر از ظریف کاری باشد. میز وسط مبل پایه خراطی، یکی از پر طرفدارترین انواع میز چوبی است.

  میز جلو مبلی شیشه ای : این نوع میز جلو مبلی به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: میز وسط مبل تماما شیشه‌ای و میز جلو مبلی صفحه شیشه‌ای. که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. میزهای پذیرایی شیشه‌ای معمولا ظاهر مینیمالی دارند و در رنگ‌های مختلف سفید یا بی رنگ، دودی، برنز و حتی سایر رنگ‌ها عرضه می‌شوند.

  میز جلو مبلی ام دی اف : همانطور که حتما می‌دانید، ام دی اف به یکی از پر کاربرد ترین مواد در ساخت مبلمان تبدیل شده است؛ که مهم‌ترین دلیل، قیمت پایین آن نسبت به چوب طبیعی است. می‌توان یک میز وسط مبل را تماما از ام دی اف ساخت و یا فقط در قسمت صفحه‌ی آن از ام دی اف استفاده کرد. در نوع دوم معمولا از چوب و فلز برای ساخت پایه‌ها استفاده می‌شود.

  میز جلو مبلی پایه فلزی : استفاده از پایه‌های فلزی نیز در دکوراسیون امروزی گسترش یافته است؛ چه به عنوان پایه‌ی مبل و یا پایه میز. میز جلو مبلی پایه فلزی را می‌توان با صفحه سنگی، شیشه‌ای، ام دی اف و یا چوب طبیعی تهیه کرد.

  پیشنهاد می کنیم جهت خرید میز مدیریت به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  انواع میز جلومبلی از لحاظ شکل

  شکل هندسی صفحه میزهای جلومبلی یکی از مهم‌ترین نکات در زمان خرید آن‌ها است. همچنین بهتر است برای انتخاب شکل هندسی صفحه به ابعاد آن و همچنین سبک دکوراسیون داخلی و ابعاد مبلمان خود نیز دقت کنید. برخی از انواع میز جلومبلی از لحاظ شکل عبارتند از:

  • میز جلو مبلی گرد
  • میز جلو مبلی مربع
  • میز جلو مبلی مستطیل
  • میز جلو مبلی دو طبقه
  در جستجوی طرح میز عسلی جلو مبلی جدید ممکن است با هرکدام از این میزها مواجه شوید. زیرا خلاقیت طراحان عامل موثری در ایجاد طرح‌های مدرن در هریک از انواع میزهای گرد، مربع و مستطیل می‌شود. همچنین گل میز چوبی جدید عامل دیگری است که می‌تواند یک طرح را زیباتر کند.

  انواع میز جلو مبلی از نظر سبک

  سبک دکوراسیون عامل مهم دیگری در زمان خرید میز جلو مبلی یافت آباد یا دیگر مراکز خرید مانند ایران دکور است. بنابراین سبک طراحی میز باید با سبک دکوراسیون و نیز سبک مبلمان شما همخوانی داشته باشد. برای مثال شما نمی‌توانید مدل میز جلو مبلی گرد کلاسیک را با مبلمان مدرن خود ست کنید. در جدول زیر ویژگی‌های انواع میزهای جلومبلی از نظر سبک را با هم مقایسه می‌کنیم.

  • میز جلو مبلی مدرن
  • میز جلو مبلی کلاسیک
  • میز جلو مبلی سلطنتی

  سبک میز جلو مبلی

   

  ویژگی‌ها

   

  میز جلو مبلی مدرن

   

  اشکال هندسی ترکیبی، رنگ‌های خنثی مانند کرم، خاکستری، سیاه، سفید، طرح‌های نوآورانه یا بسیار ساده

   

  میز جلو مبلی کلاسیک

   

  برخورداری از رنگ‌های گرم و معمولا تیره مانند: قهوه‌ای، آجری و ماهگونی، معمولا از جنس چوب هستند و از تزیینات ظریف در ساختشان استفاده می شود.

   

  میز جلو مبلی سلطنتی

   

  میزهایی لوکس که در رنگ‌های زیتونی، طلایی، نقره‌ای، قهوه‌ای روشن و ... تولید می‌شوند. دارای منبت کاری های بیشتر و پیچیده تر و قیمت بالا هستند

   


  قیمت میز جلو مبلی

  قیمت میز جلومبلی همچون قیمت میز ناهار خوری تا حدود زیادی به اندازه، جنس و اعتبار تولید کننده‎ی آن بستگی دارد. معمولا قیمت میز جلو مبلی‌ های تمام ام دی اف از سایر انواع مناسب‌تر و ارزان‌تر است؛ بدیهی است که اگر به دنبال یک میز جلو مبلی شیک و البته خاص مثل میزهای تماما چوبی و یا ساخته شده از میز جلو مبلی استیل و سنگ باشید، باید هزینه‌ی بالاتری را بپردازید.

  قیمت میز جلو مبلی جدید اگر دارای طراحی مینی‌مالیستی و مدرن باشد معمولا پایین‌تر از میزهای کلاسیک و سلطنتی است. برای خرید میز جلو مبلی مدرن گزینه‌های متنوعی نیز از نظر طراحی، رنگ و متریال وجود دارند. همچنین قیمت خرید میز وسط مبل گرد چوبی به سبک و خصوصا ابعاد آن بستگی دارد.

  ایران دکور سعی کرده تا با همکاری بهترین و معتبر ترین تولید کننده‌ها، طیف گسترده‌ای از انواع میز جلو مبلی با کیفیت را، با قیمت عالی و به صورت مستقیم از کارخانه، عرضه نماید. برای بررسی قیمت میز وسط پذیرایی نیز می‌توانید از طریق دسته‌بندی‌های سایت قیمت این میزها را مشاهده کنید.

  پیشنهاد می کنیم جهت خرید جا کفشی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  خرید اینترنتی میز جلو مبلی شیک از ایران دکور

  با خرید آنلاین میز مورد نیاز، شما می‌توانید در وقت، انرژی و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. خرید اینترنتی میز جلو مبلی از یک وبسایت تخصصی مبلمان، می‌تواند با توجه به تنوع بالا و خرید مستقیم از تولیدی، بهتر و به صرفه‌تر باشد. ایران دکور امکان جستجو در بین دنیایی از میزهای جلو مبلی را با صرف زمان بسیار کمتر برای شما فراهم کرده است.

  از محصولات میز تلویزیون مجموعه ایران دکور هم دیدن نمایید.
   

  سوالات متداول
   
  اگر قصد خرید میز جلو مبلی جدید دارید، بررسی برخی از پرسش های متدوال خریداران می تواند انتخاب را برای شما راحت تر نماید:


  از کجا میز جلو مبلی بخرم؟
   
  برای خرید میز جلو مبلی شما دو گزینه پیش رو دارید؛ 1.خرید حضوری از بازارهای مبلمان، مثل بازار مبل یافت آباد در تهران. 2. خرید اینترنتی و غیر حضوری از سایت‌های معتبر. اما نکته‌ی قابل توجه این است که قیمت میزهای جلومبلی ارایه شده در بازارها، به دلیل اجاره‌های سنگین فروشگاهی، بالاتر از پلتفرم‌های اینترنتی و تخصصی مبلمان است.

  قیمت میز جلو مبلی به چه چیزهایی بستگی دارد؟
   
  جنس، مهم ترین عامل تعیین کننده در قیمت میز جلو مبلی است. اگر دنبال خرید میز جلو مبلی ارزان هستید، مدل های ساده از جنس ام دی اف گزینه های مناسبی هستند؛ اگر هم محدودیت بودجه ندارید، مدل های میز جلو مبلی لوکس و لاکچری از جنس های شیشه خم و سنگ با طراحی های پیچیده و خاص گزینه های ایده آلی به شمار می روند.

  میزهای جلومبلی از نظر شکل و مدل چه انواعی دارند؟
   
  میزهای جلوی مبلمان را با توجه به شکل صفحه و تعداد طبقات می‌توان به انواع میزهای گرد، مربعی، مستطیلی و میزهای یک و دو طبقه دسته‌بندی کرد.
  بالا
  پشتیبانی