صندلی آموزشی

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  صندلی آموزشی تاثیر مستقیم بر عملکرد تحصیلی افراد می‌گذارد

  کاربرد اصلی صندلی آموزشی به عنوان مبلمان کلاس‌های درس در مدارس، آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها است. یکی از مهمترین ویژگی‌های صندلی آموزشی داشتن میز تحریر متحرک است تا کاربری آن را هنگام نوشتن تضمین کند. از آنجایی که دانش‌آموزان و دانشجویان زمان زیادی را باید در کلاس‌های درس و روی صندلی آموزشی سپری کنند، رعایت ارگونومی، کیفیت ساخت بالا و متریال مورد استفاده برای ساخت اهمیت بسیار زیادی در انتخاب آن‌ها دارد. ما در ایران دکور امکان خرید انواع صندلی آموزشی با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت را برای شما ایجاد کردیم.

  صندلی آموزشی چیست؟

  صندلی آموزشی یا دانش‌آموزی مهمترین آیتم مبلمان در مدارس و دانشگاه‌ها به شمار می‌رود که با متریال‌های گوناگون مانند چوب، فلز و پلاستیک ساخته می‌شوند. مهمترین فاکتورها در ساخت صندلی آموزشی کاربردی بودن، دوام و ارگونومی بالا است؛ بنابراین زیبایی و جذابیت این مبلمان مهم در اولویت‌های بعدی جای می‌گیرد. صندلی آموزشی نامناسب موجب پرت شدن حواس دانش‌آموز و دانشجو می‌شود و تمرکز او را از بین می‌برد. علاوه بر این برای آنکه افراد بتوانند مدت زمان طولانی در کلاس‌ها بنشینند باید احساس راحتی داشته باشند. صندلی آموزشی یک مبلمان بسیار مهم است که بهترین حالت نشستن را برای افراد ایجاد می‌کند، دارای پشتی مناسب برای حمایت از ستون فقرات دانش‌آموزان است و به صورت پایدار بر روی زمین قرار می‌گیرد.

  پیشنهاد می کنیم جهت خرید صندلی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

  انواع صندلی آموزشی

  صندلی آموزشی انواع گوناگون دارد که در مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و در کلاس‌های مختلف استفاده می‌شوند. در این بین می‌توان به صندلی‌ مهد‌های کودک، صندلی دانشگاه‌ها، صندلی کامپیوتر، صندلی آزمایشگاهی، صندلی چوبی، نیمکت‌ها، صندلی‌های دارای میز  متحرک و صندلی‌های سبددار اشاره کرد. در این بین صندلی‌ دانشجویی دارای میز و نیمکت‌ها بیش از سایرین کاربرد دارند. شما می‌توانید با توجه به فضای آموزشی و رده سنی دانش‌آموزان بهترین متریال و ابعاد را انتخاب کنید.

  خرید صندلی آموزشی

  پیش از خرید صندلی آموزشی و تحصیلی باید به معیارهای گوناگون توجه کنید. بخش اصلی این نکات به ارگونومی و راحتی باز می‌گردد. صندلی مناسب باعث افزایش بهره‌وری و تمرکز فرد در سر کلاس درس خواهد شد. بنابراین می‌توانید با خرید صندلی آموزشی مناسب تاثیر مستقیم بر عملکرد دانش‌آموزان و دانشجویان داشت.

  در ادامه با فاکتورهای مهم که پیش از خرید صندلی آموزشی باید در نظر داشته باشید، آشنا می‌شویم:

  • راحتی صندلی آموزشی: از آنجا که دانش‌آموزان‌ ساعت‌های طولانی را روی این صندلی‌ها سپری می‌کنند باید راحتی را در اولویت قرار دهید. صندلی راحت موجب تمرکز بیشتر حواس می‌شود و مطالب درسی را سریع‌تر و بهتر فرا می‌گیرد
  • کیفیت متریال: صندلی‌های آموزشی باید برای سال‌ها و ساعت‌های بسیار زیاد مورد استفاده قرار گیرند، بنابراین باید از متریال بادوام در آن‌ها استفاده شود. علاوه بر این کیفیت متریال و استفاده از روکش چرم و پارچه در ساخت بر روی راحتی صندلی نیز تاثیر می‌گذارد
  • ظاهر جذاب: اگر قصد خرید صندلی آموزشی مناسب، مخصوصا برای مهدهای کودک و دبستان‌ها را دارید، باید از جذابیت ظاهری آن اطمینان حاصل کنید. استفاده از رنگ‌‌بندی‌های زیبا تاثیر زیادی بر روحیه دانش‌آموزان و استفاده بیشتر از صندلی خواهد گذاشت
  • قابلیت تنظیم: صندلی یک عنصر مهم در فضای آموزشی است و باید با توجه به جثه و ابعاد هر فرد بتوان آن را تنظیم کرد. متاسفانه این قابلیت در بیشتر صندلی‌های آموزشی وجود ندارد. این فاکتور سبب بهبود ارگونومی و راحتی کاربر می‌شود
  • ضمانت و گارانتی: همیشه باید صندلی‌های آموزشی دارای ضمانت و گارانتی را خریداری کنید. این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا این محصولات برای ساعت‌های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و امکان بروز ایراد و خرابی در صورت پایین بودن کیفیت وجود دارد
  ارگونومی صندلی آموزشی

  در هنگام خرید صندلی آموزشی باید به ارگونومی آن توجه بسیار زیادی شود. این فاکتور حیاتی در راحتی و تمرکز کاربر تاثیر مستقیم می‌گذارد و می‌تواند موجب بهبود یا افت عملکرد تحصیلی فرد شود. برخی از مهمترین نکات ارگونومی را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

   

  ارتفاع صندلی

  این ارتفاع باید به گونه‌ای باشد که زاویه زانو از 90 درجه کمتر نشود و پا به راحتی روی زمین قرار گیرد.

  عمق نشیمنگاه صندلی

  هنگام نشستن باید عمق صندلی به گونه‌ای باشد که فشار اضافی به پشت زانو وارد نشود.

  عرض نشیمنگاه صندلی

  عرض مناسب صندلی باعث می‌شود تا تحرک فرد بر روی صندلی محدود نشود.

  ارتفاع پشتی صندلی

  پشتی صندلی باید حمایت لازم را از کمر و ناحیه باسن انجام دهد. بهتر است این ارتفاع از شانه‌های کاربر نیز پشتیبانی کند.

  عرض پشتی صندلی

  این فاکتور از انحنای ستون فقرات کاربر پشتیبانی می‌کند و مانع ورود فشار به آن می‌شود.

  حمایت از کمر

  صندلی آموزشی باید با انحنای کمر منطبق باشد تا فشار اضافی به آن وارد نکند.

  ارتفاع دسته‌ها

  امکان تنظیم دسته‌ها اهمیت زیادی بر راحتی صندلی آموزشی دارد. به این ترتیب می‌توان آن را برای کاربردهای گوناگون استفاده کرد.

  طول دسته‌ها

  این فاکتور موجب راحتی استفاده از میز برای کارهای مختلف می‌شود

  قیمت صندلی آموزشی

  قیمت صندلی آموزشی به فاکتورهای گوناگون مانند کیفیت متریال، قابلیت‌های گوناگون، میزان راحتی و ارگونومی و همچنین امکانات موجود برای تنظیم بخش‌های گوناگون صندلی بستگی دارد. در بیشتر موارد به دلیل کاشتن از هزینه ساخت صندلی آن را به صورت ساده و با کمترین قابلیت‌ها طراحی می‌کنند. به طور کلی باید توجه داشته باشید که فاکتور ارگونومی و راحتی نباید هیچگاه حذف شود. علاوه بر این در صورت پرداخت مبلغ بیشتر می‌توان در درازمدت آن را با افزایش بهره‌وری تحصیلی و کاهش نیاز به تعمیر و جایگزینی جبران کرد.

  خرید مقرون به صرفه‌ترین انواع صندلی آموزشی از ایران دکور

  صندلی آموزشی اهمیت بسیار زیادی در بهره‌وری آموزشی فراگیران ایفا می‌کند، بنابراین باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد. خرید صندلی مناسب برای آموزشگاه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها یک ضرورت به شمار می‌رود و باید با توجه به ابعاد، امکانات و ارگونومی بهترین محصولات را انتخاب کرد. شما می‌توانید بهترین و مقرون به صرفه‌ترین انواع صندلی آموزشی را از ایران دکور خریداری کنید. ما در این فروشگاه طیف وسیعی از انواع صندلی‌های آموزشی باکیفیت را عرضه می‌کنیم و شما می‌توانید این محصولات را به صورت اینترنتی و حضوری خریداری کنید.

  سوالات متداول
  هنگام خرید صندلی آموزشی به چه نکاتی باید توجه نمود؟
  راحتی صندلی آموزشی، کیفیت متریال، ظاهر جذاب، فابلیت تنظیم، ضمانت و گارانتی
   
  قیمت صندلی آموزشی به چه عواملی بستگی دارد؟
  کیفیت متریال، قابلیت‌های گوناگون، میزان راحتی و ارگونومی و همچنین امکانات موجود برای تنظیم بخش‌های گوناگون
  بالا
  پشتیبانی