میز تحریر کودک

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  میز تحریر کودک

  اکثر کودکان عاشق این هستند که مبل، میز و صندلی مختص و مناسب قد و قواره خودشان را داشته باشند؛ تا به راحتی و بدون کمک دیگران بتوانند از آن استفاده کنند. اتاق و مبلمان فرزندان کودک شما نقش مهمی در چگونگی بزرگ شدن آنها می‌گذارد. یکی از وسایلی که خردسالان بسیار به آن علاقه دارند میز و صندلی تحریر است. اگر به دنبال این هستید که فرزندانتان از همان ابتدا به مطالعه و درس خواندن گرایش داشته باشند، یکی از موثر ترین کارها، تهیه صندلی و میز تحریر کودک مناسب است. میز تحریر کودک در رنگ‌ها، شکل‌ها و طرح‌ های متنوعی تولید و عرضه می‌شوند، که در ادامه به نکاتی در رابطه با خرید آن‌ها می‌پردازیم.

  راهنمای خرید میز تحریر کودک

  همانطور که گفته شد، میز مطالعه و تحریر کودک نقش با اهمیتی در انگیزه دادن به فرزندان برای مطالعه را ایفا می‌کند. در همین راستا در هنگام خرید بهتر است به مسائل زیر توجه کنید:

   

  • اندازه میز تحریر کودک : مهم‌ترین فاکتور در انتخاب و خرید میز تحریر کودک اندازه است. اطمینان حاصل کنید که ارتفاع میز و صندلی مطالعه به اندازه‌ای باشد تا کودک با راحتی و امنیت کامل بتواند برای ساعات متمادی از آن استفاده کند. هر چه میز سطح در دسترس بیشتری داشته باشد، کودک شما محدودیت کمتری در پخش کردن وسایل خواهد داشت؛ اما به هر حال فضای بیشتری از اتاق نیز توسط میز تحریر اشغال خواهد شد. در محاسباتتان فضای کافی برای حرکت صندلی را در نظر بگیرید؛ تقریبا بین 60 تا 90 سانتی‌متر فضا پشت میز تحریر کودک برای صندلی نیاز است. این فاصله را برای خرید صندلی کامپیوتر نیز باید احاظ نمایید. این دو با یک دیگر تفاوتی ندارند.

   

  • جنس : معمولا میزهای تحریر مخصوص کودکان از چوب، پلاستیک و بعضا فلز ساخته می‌شوند که معمولا اقبال بیشتری به خرید میز تحریر کودک چوبی (میز تحریر چوبی کودک) در بین والدین وجود دارد. با توجه به بازیگوش بودن اکثر کودکان، نکته مهم در رابطه با جنس و ساخت یک میز تحریر کودک، صاف و بدون تیزی بودن تمامی سطوح و لبه‌هاست. ویژگی که بیشتر ما در هنگام خرید میز ناهار خوری به آن توجه باید بکنیم. 

   

  • طرح : با توجه به انقلاب و پیشرفتی که این روزها در صنعت چاپ به وجود آمده، امکان طراحی و تولید مدل‌های مختلف میز تحریر کودک در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع و گوناگون، مثل شخصیت‌های محبوب کارتنی و ... فراهم شده است.

   

  • داشتن فضای نگهداری وسایل : معمولا کودکان وسایل و اسباب بازی فراوانی دارند؛ پس بهتر است که میز مطالعه کودک شما محفظه کابینتی یا قفسه برای نگهداری آن‌ها داشته باشد.

   

  • قیمت میز تحریر کودک (قیمت میز تحریر کودکانه) : میزهای قابل استفاده برای کودکان با توجه به سبک بودن و ابعاد کوچکتر، قیمت به نسبت کمتری در مقایسه با نمونه بزرگسال دارند؛ اما با توجه به رده‌ی سنی حساس کودکان و خطراتی که آن‌ها را تهدید می‌کند، باید تلاش کرد که تا جای ممکن از خرید میزهای مطالعه و تحریر کودک، با کیفیت ساخت و مواد اولیه پایین جلوگیری کرد.

   

  خرید اینترنتی میز تحریر کودک

  فروشگاه ایران دکور که به صورت تخصصی در زمینه فروش مبلمان ، خرید میز تحریر و انواع لوازم دکوراسیون فعالیت دارد، مجموعه‌ای از بهترین میزهای مطالعه و تحریر را برای استفاده رده‌های سنی مختلف، علی‌الخصوص کودکان جمع‌آوری کرده‌ایم. شما می‌توانید از بین بیش از 50 مدل گزینه مختلف در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون و شاد، اقدام به انتخاب و خرید اینترنتی میز تحریر کودک کنید. همچنین امکان تهیه‌ی ست صندلی، میز تحریر و کتابخانه کودک به صورت همزمان نیز برای شما فراهم شده است.

   

  برخی از سوالات متداول

   

  برای خرید میز تحریر کودک باید به چه مواردی توجه کرد؟

  برای خرید میز تحریر کودک باید به اندازه میز تحریر ، جنس ، طرح آن ، داشتن فضای نگهداری وسایل و  قیمت آن بیشترین توجه را داشت.

   

  تفاوت قیمت میز تحریر کودک با میز های معمولی چقدر می باشد ؟

  میزهای قابل استفاده برای کودکان با توجه به سبک بودن و ابعاد کوچکتر، قیمت به نسبت کمتری در مقایسه با نمونه بزرگسال دارند در همین راستا در هنگام خرید به این موضوع توجه نمایید.

  بالا
  پشتیبانی