پاف و اتومان

  اعمال فیلتر

  برندها

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  49,970,000 ریال 55,500,000ریال
  ذخیره شما 5,530,000 ریال (10% تخفیف), تخفیف به مدت محدود
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  این کالا در حال حاضر موجود نیست!

  پاف، یک نشیمن مینیمال و شیک

  پاف یا پوف یکی از نشیمن‌های جمع و جور و کاربردی به حساب می‌آید. چیدمان پاف در کنار مبلمان، باعث ایجاد یک فضای دنج و راحت می‌شود. معمولا پاف یک نشیمن با ارتفاع کم است که برای نشستن، قرار دادن پاها و یا حتی به عنوان میز پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.


  خرید پاف و اتومان مناسب

  در انتخاب و خرید پاف ارزان باید به نوع دکوراسیون، کاربرد و اندازه فضایی که در اختیار است دقت کرد. یکی از مهم ترین نکات همخوانی و ست بودن شکل و رنگ و جنس پارچه با سایر مبلمان چیدمان شده در اتاق است. برای خرید پاف مناسب بهتر است که با انواع مدل‌های آن آشنا شوید.


  انواع پاف و اتومان

  معمولا مدل‌های مختلف پاف‌ آنچنان تفاوت فاحشی با هم ندارند. اختلاف اساسی آن‌ها شامل اندازه، شکل و متریال به کار رفته در تولید می‌شود. در ادامه برخی از مهم‌ترین انواع و اشکال  اتومان و پاف را معرفی خواهیم کرد.

  پاف ساده

  این پاف ظاهری ساده و مینیمال داشته و معمولا در اشکال مختلف مربع، مستطیل و گرد ساخته می‌شوند.


  پاف چستر

  در ساخت این نوع پاف، از دکمه و لمسه کاری در قسمت رویه‌ی پوف استفاده می‌شود؛ در نتیجه پاف چستر گزینه‌ی ایده‌آلی برای چیدمان در کنار انواع سرویس مبلمان چستر است.


  پاف مدرن

  معمولا در کنار مبلمان مدرن و خاص امروزی باید از المان‌های دکوراسیون مشابه استفاده کرد. از همین رو پاف های مدرن نیز با استفاده از پارچه‌های شیک مخمل در رنگ‌های خنثی مثل خاکستری، کرم و ... ساخته می‌شوند. به منظور هر چه خاص‌تر شدن، برخی از مدل های پاف مدرن دارای پایه‌های استیل یا آبکاری شده نیز می‌باشند.


  پاف باکسدار

  پاف های باکس دار معمولا شکل ساده‌ی استوانه‌ای و مکعبی دارند و به گونه ای طراحی و ساخته می‌شوند که وجه بالای پاف که محل نشستن نیز می‌باشد، به راحتی قابلیت برداشتن داشته و برای قرار دادن وسایل دم دستی فضای مناسبی را فراهم می‌کند.


  پاف گرد

  پاف استوانه‌ای یا گرد یکی از محبوب‌ترین انواع پوف به حساب می‌آید. معمولا این نوع با استفاده از جنس‌های مختلف پارچه یا چرم به صورت کامل رویه کوبی می‌شود. قیمت پاف گرد را از بالا می توانید ملاحظه بفرمایید.


  پاف مربع

  پاف استوانه‌ای یا گرد یکی از محبوب‌ترین انواع پوف به حساب می‌آید. معمولا این نوع با استفاده از جنس‌های مختلف پارچه یا چرم به صورت کامل رویه کوبی می‌شود.


  پاف مستطیل

  پاف های مستطیل شکل نیز نوع دیگری از انواع پاف مربعی به حساب می‌آید با این تفاوت که با توجه به درازای بیشتر، امکان استفاده بیشتر از یک نفر به صورت همزمان را نیز فراهم می‌کند. از پاف مستطیل به عنوان نیمکت ناهار خوری نیز می‌توان استفاده کرد.


  پاف حصیری

  حصیر یکی از مواد پرکاربرد در ساخت مبلمان فضای باز به حساب می‌آید. از حصیر برای پوشش قسمت رویی پاف نیز استفاده می‌شود. پاف حصیر با توجه به ظاهر طبیعی که دارد المان بسیار مناسبی برای چیدمان در کنار مبلمان حصیری بالکن و باغی است.

  قیمت پاف و اتومان

  انواع و مدل های مختلف پاف، قیمت‌های بسیار گوناگون و متغیری دارند؛ قیمت پاف به اندازه، شکل و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن بستگی دارد. تقریبا می‌توان گفت که قیمت پاف چستر به دلیل داشتن لمسه‌کاری و پایه‌های چوبی خراطی شده، بالاتر از سایر انواع پاف است. اما اگر جنبه کاربردی پاف برایتان اهمیت دارد و دنبال شیک و خاص بودن نیستید، می‌توانید به راحتی از پاف‌های ساده ارزان قیمت استفاده کنید.

   

  سوالات متداول:

  1- در خرید پاف به چه نکاتی باید توجه نمود؟

  در انتخاب و خرید پاف باید به نوع دکوراسیون، کاربرد و اندازه فضایی که در اختیار است دقت کرد. یکی از مهم ترین نکات همخوانی و ست بودن شکل و رنگ و جنس پارچه با سایر مبلمان چیدمان شده در اتاق است.

  2- قیمت پاف و اتومان چقدر است؟

  انواع و مدل های مختلف پاف، قیمت‌های بسیار گوناگون و متغیری دارند؛ قیمت پاف به اندازه، شکل و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن بستگی دارد. تقریبا می‌توان گفت که قیمت پاف چستر به دلیل داشتن لمسه‌کاری و پایه‌های چوبی خراطی شده، بالاتر از سایر انواع پاف است. اما اگر جنبه کاربردی پاف برایتان اهمیت دارد و دنبال شیک و خاص بودن نیستید، می‌توانید به راحتی از پاف‌های ساده ارزان قیمت استفاده کنید.

   

  بالا
  پشتیبانی