اعمال فیلتر

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  دنیای زیبای من

  کارخانه پالاز موکت مطالعات و تحقیقات خود در زمینه تولید را از سال 1353 شروع کرد اما اولین خط تولید آن در سال 1356 افتتاح و به بهره برداری رسید. از همان روزهای آغازین شروع به کار، محور اصلی فعالیت ‌های موکت پالاز تولید محصولات متنوع شامل انواع موکت ‌های لوپ پایل، کات پایل و موکت های فرشی با سطح کیفی بالا و قابل رقابت با موکت‌ های خارجی بوده است. تولید موکت های فرشی نقطه‌ ی عطف فعالیت ‌های پالاز موکت بود که دلیل اصلی جایگاه بی رغیب امروز این گروه می‌باشد.

  پالاز موکت با به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات مدرن و تولید بیش از یک میلیون متر مربع موکت در سال، یکی از عاملین اصلی توسعه این صنعت در کشور است. اولین موکت کات و لوپ طرح برجسته ایرانی نیز توسط شرکت پالاز موکت بافته به بازار عرضه شد. پالاز موکت در اواسط سال ۱۳۹۲ برند خود را از نو تعریف نمود و تولید محصولات جدیدی چون لمینیت و کاغذ دیواری را با الگو گرفتن از بهترین تولید کنندگان اروپایی و آسیایی در دستور کار خود قرار داد؛ تعریفی که نتیجه ‌ی آن علاوه بر تولید محصولات جدید، حذف واژه‌ ی موکت از نام پالاز را نیز به دنبال داشت. از آن پس در کنار تغییر لوگو و نشان، شعار جدید پالاز نیز به «دنیای زیبای من» تغییر پیدا کرد.

  محصولات موکت پالاز طرح و رنگ ‌های گوناگونی دارد، اما از جمله محبوب ترین آن‌ ها می‌ توان به طرح های یاسمن، الماس، پونه و برکه اشاره کرد.

  به کارگیری جدیدترین تکنولوژی و بهترین متریال در تولید محصولات باعث شده تا قیمت موکت پالاز تا حدودی نسبت به سایر موکت ‌های ایرانی بیشتر باشد، اما سطح کیفیت محصولات و قیمت پالاز موکت را می ‌توان با محصولات لوکس خارجی مقایسه کرد.

  افتتاح شعب یکپارچه خانه پالاز، وجود نمایندگی ‌های فراوان و شبکۀ خرده فروشی مجرب، باعث شده تا خرید موکت پالاز در هر شهری به سهولت امکان پذیر باشد.

  بالا
  پشتیبانی