اعمال فیلتر

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  14,530,000 ریال 15,000,000ریال
  ذخیره شما 470,000 ریال (4% تخفیف), تخفیف به مدت محدود

  صنایع نظری، در سال 1338 توسط جوانی کارآفرین به نام فریدون نظری منش تاسیس گردید. توسعه صنعتی کشور یکی از آرزوهای نظری منش بود و در همین راستا تمام تلاش و پشتکار خود را برای رسیدن به این مهم به کار بست. مبلمان نظری فعالیت خود را در کارگاه به نسبت کوچکی شروع نمود، اما ایده‌ها و چشم انداز بزرگی در ذهن کارآفرینش وجود داشت. محصولات تولیدی گروه صنعتی نظری در آغاز تنها شامل گهواره و تخت خواب های فلزی بود که در ادامه فعالیت و با گذشت حدود یک دهه، صندلی نظری نیز راه خود را به بازار مبلمان باز کرد.

  در حال حاضر محصولات این گروه تولیدی شامل انواع صندلی، میز و مبل نظری می‌ شود که با محوریت استفاده در محیط های اداری، رستورانی، کافی شاپ، باغی و خانگی تولید می‌شوند. مدل های مختلف صندلی اداری نظری که شامل صندلی اپراتوری، کنفرانسی، صندلی انتظار، مدیریت و صندلی رستورانی می‌ شود، جزء پر فروش ترین دسته محصولات صنایع نظری به حساب می‌آیند. به طوری کلی محصولات نظری از مواد اولیه مختلفی مثل چوب، فلز و پلیمرها ساخته می‌شوند که محصولات ساخته شده از پلاستیک نظری، قیمت مناسب تری نسبت به سایر انواع دارد. قیمت مبلمان نظری نیز با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و کیفیت ساخت بالا جزء دسته مبلمان اداری رده بالا به حساب می‌ آید.

  تعداد بالای نمایندگی محصولات نظری در سطح کشور باعث شده تا این برند در کل کشور به خوبی شناخته شود. از جمله معتبرترین شعب فروش شهرستان ها می ‌توان به نمایندگی صندلی نظری اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز اشاره کرد. جهت رفاه حال خریداران امکان خرید اینترنتی محصولات نظری در  فروشگاه‌ های معتبر اینترنتی ایران دکور نیز فراهم شده است.

  بالا
  پشتیبانی