قوانین و روش های پرداخت 

پیش از معرفی روش های مختلف پرداخت مبلغ سفارش، توجه شما را به نکات زیر جلب می کنیم: 1- از مشتریان و کاربران تقاضا می شود، تا حد امکان، جهت سرعت بخشیدن به فرآیند پردازش و ارسال سفارشات ثبت شده، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند. 2- سفارش‌هایی که مبلغ آن ها بیشتر از ده میلیون ریال است یا توسط باربری ارسال می‌شوند می بایست، پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. 3- در صورت پرداخت و تسویه حساب هزینه سفارش از طریق “پرداخت اینترنتی”، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر(مانند کارت ملی) مطابق با اطلاعات کاربر سایت، همراه داشته باشد. 4- در صورت واریز یا کارت به کارت هزینه سفارش، می بایست اطلاعات واریز خود را به واحد پیگیری سفارشات (4267 8801 021) اعلام نمایید.

روش های مختلف پرداخت مبلغ سفارش به قرار زیر است:

1- واریز به حساب یا کارت به کارت

با انتخاب این شیوه پرداخت، کاربر بایست از طریق اپلیکیشن های همراه بانک، دستگاه های ATM و یا از طریق مراجعه مستقیم به بانک، هزینه سفارش را واریز نموده، و اطلاعات واریز خود را به واحد پیگیری سفارشات(0457 8802 021) اعلام نماید.

2- پرداخت اینترنتی

کاربران می‌توانند پس از ثبت سفارش کالا-های مورد نظر خود، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پس از پرداخت موفق هزینه، پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع رسانی پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. *** شایان ذکر است که پرداخت اینترنتی هزینه سفارش، به هر چه سریع تر انجام شده فرآیند پردازش و در نتیجه کوتاه تر شدن زمان تحویل سفارش کمک می کند. لازم به یادآوری است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، باید پیش از ارسال، از طریق "پرداخت اینترنتی" یا "واریز به حساب" تسویه شوند. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

- نحوه پرداخت اینترنتی

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. جهت پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر مورد نیاز است و شما می توانید پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع ‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

3- پرداخت در محل تحویل

جهت آسودگی و اطمینان خاطر بیشتر، کاربران می توانند هزینه سفارشاتی که محل تحویل آن داخل محدوده شهر تهران است را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند. بدین منظور تمامی ماموران تحویل سفارش ایران دکور، دستگاه کارت خوان سیار (POS) همراه در اختیار داشته و کاربر می‌تواند هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهد. ***لازم به یادآوری است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، باید پیش از ارسال، از طریق "پرداخت اینترنتی" یا "واریز به حساب" تسویه شوند.

Showing availability at Check

item(s) removed from Cart

بالا
پشتیبانی