روش های ارسال

با وجود اینکه مبحث تحویل و ارسال کالای مبلمان خانگی و دکوراسیون دارای پیچیدگی ها و محدودیت های خاص خود است، تلاش همکاران ما در واحد ارسال و تحویل مجموعه ایران دکور، ارسال به موقع و طبق برنامه و زمان بندی اعلام شده به مشتریان است؛ تا لذت خریدی بدون دغدغه و با صرف کمترین زمان را برای شما فراهم آوریم. سفارشات ثبت و نهایی شده در وبسایت ایران دکور در روزهای عادی بر اساس طبقه بندی و روال زیر تحویل مشتریان محترم می گردد. ***زمان دقیق ارسال سفارش، پس از ثبت و نهایی شدن توسط کاربر، از طریق همکاران تحویل و ارسال کالا، هماهنگ خواهد شد. بدیهی است در شرایط ویژه همچون روزهای شلوغ و پرازدحام مانند جشنواره ها و روز های پایان سال، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

تهران

سفارش هایی که محل تحویل کالا شهر تهران باشد ظرف مدت اعلام شده توسط کارشناسان فروش از طریق پیک یا باربری مخصوص مبلمان تحویل داده خواهد شد. در صورتی که مشتری ، درخواست دریافت فوری کالا را داشته باشد، می تواند با انتخاب گزینه "ارسال اکسپرس" و یا "دریافت از انبار" سفارش های خود را زودتر از موعد تحویل بگیرد. ***بدیهی است با انتخاب گزینه "دریافت از انبار" مشتری می بایست، شخصا سفارش خود را از انبار ایران دکور دریافت نماید. اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

سایر شهرها

تحویل سفارش‌هایی که محل تحویل آن خارج از شهر تهران باشد، بسته به مسافت و منطقه متغیر بوده و توسط پست و باربری صورت می گیرد. جهت اطلاع از هزینه و مدت زمان تحویل می توانید با شماره 9901 9107 021 تماس برقرار کنید. ***مشتریان شهرهای غیر تهران نیز می توانند، در صورت امکان و سهولت، سفارشات خود را با هماهنگی و زودتر از موعد، از انبار ایران دکور دریافت نمایند. - اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. - تحویل گیرنده می بایست تعداد و جزییات اقلام سفارش را در حضور همکاران تحویل با فاکتور، مطابقت و کنترل نماید. - سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. -در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در زمان دریافت کالای ارسال شده، تقاضا می شود، مراتب را با پشتیبانی 24ساعته ارسال کالای ایران دکور به شماره اعلام شده، در میان بگذارید. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://itemtracking.post.ir

شرایط ارسال کالای حجیم و سنگین :

- لوازم سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) به شهرهای غیر تهران ارسال خواهد شد. - لازم است مبلغ کل چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، تسویه کامل شوند. - اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد، هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره 9901 9107 021 به ایران دکور اطلاع دهید.

Showing availability at Check

item(s) removed from Cart

بالا
پشتیبانی