محصول خود را بفروشید | جایگاه کالای شما در ویترین فروشگاه مبلمان و دکوراسیون ایران دکور

ویترین شما

جای محصولات شما در ویترین ایران دکور خالی است.

 هزینه های بالای خرید یا اجاره فروشگاه، محدودیت فضا، شلوغی مراکز فروش، دشواری رفت و آمد مشتریان ، مشغله مردم، نیاز به صرف زمان بسیار زیاد جهت دیدن تمام مدل های بازار و ... همگی باعث اقبال مشتریان و فروشندگان به سمت خرید و فروش در صفحات مجازی و اینترنتی شده است.
فروشگاه اینترنتی ایران دکور، این امکان را به فروشندگان می دهد که کالای خود را در معرض دید انبوه کاربران اینترنتی قرار داده و آن ها را به صورت آنلاین به فروش برسانند.
نمایش فروشگاه ها و شوروم ها، امکان جدیدی است که ایران دکور برای رفاه حال مشتریان و فروشندگان فراهم آورده است؛ تا در صورتی که کاربر نیاز به مشاهده تعدادی از کالاهای انتخابی خود از نزدیک را داشته باشد، بتواند به راحتی با برنامه ریزی به بازدید از فروشگاه های مربوطه بپردازد.
اگر در حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی کالایی تولید و یا وارد می کنید و آمادگی فروش آن در ویترین ایران دکور را دارید، می توانید به خانواده تامین کنندگان ایران دکور بپیوندید. تامین کننده می تواند یک شرکت بزرگ و یا یک کارگاه کوچک باشد، ولی می بایست محصولاتش از کیفیت و خدمات مناسب برخوردار باشد.
کافی است همین حالا از طریقه شماره زیر، با واحد تامین کنندگان ما ارتباط برقرار کرده و همکاری خود را با گروه ایران دکور آغاز کنید.

 


Project Image

محصول خود را در ویترینی با هزاران مشتری به فروش بگذارید

Project Image

محصول خود را 24 ساعته در روز و 365 روز در سال به فروش بگذارید

Project Image

ایران دکور از همه ی جهات فروش اینترنتی مراقب محصول شماست

Project Image

بدون نیاز به هیچ پیش پرداختی برای فروش کالای شما .


  

با ما تماس بگیرید 021 9107 9901 | ☏ 

Showing availability at Check

item(s) removed from Cart

بالا
پشتیبانی
پشتیبانی