91079901

راه حلی ‌نوین برای خرید

ایران دکور، شیوه ای نوین از فروش مبلمان و لوازم دکوراسیون را، جهت هرچه آسان تر شدن خرید این دسته از کالاها پیش روی کاربران خود قرار می دهد.

به راحتی تنوع بالایی از مبلمان و محصولات تولیدی شرکت ها و برندهای مختلف را بدون صرف زمان زیاد (برای رفت و آمد به مراکز فروش مبلمان و لوازم دکوراسیون) بازدید کرده و پس از انتخاب کالای مورد نظر خود می توانید به صورت آنلاین خرید کنید و یا جهت مشاهده کالا از نزدیک، به فروشگاه یا شوروم معرفی شده، مراجعه کرده و به صورت حضوری کالای مورد نظر خود را تهیه کنید. قیمت کالاها نیز به دلیل حذف واسطه های فروشگاهی مناسب و منطقی تر تعیین شده است.
هدف ما در ایران دکور، ایجاد بستری برای رقابت عادلانه و برابر تولیدکنندگان این صنعت، جهت ارتقا سطح کیفیت محصولات، در فضایی سالم و به روز است. این آغاز راه، برای تحقق یک هدف بزرگ و تحول صنعت دکوراسیون و مبلمان ایران خواهد بود.

ویترین شما

جای محصولات شما در ویترین ایران دکور خالی است.

 هزینه های بالای خرید یا اجاره فروشگاه، محدودیت فضا، شلوغی مراکز فروش، دشواری رفت و آمد مشتریان ، مشغله مردم، نیاز به صرف زمان بسیار زیاد جهت دیدن تمام مدل های بازار و ... همگی باعث اقبال مشتریان و فروشندگان به سمت خرید و فروش در صفحات مجازی و اینترنتی شده است.
فروشگاه اینترنتی ایران دکور، این امکان را به فروشندگان می دهد که کالای خود را در معرض دید انبوه کاربران اینترنتی قرار داده و آن ها را به صورت آنلاین به فروش برسانند.
نمایش فروشگاه ها و شوروم ها، امکان جدیدی است که ایران دکور برای رفاه حال مشتریان و فروشندگان فراهم آورده است؛ تا در صورتی که کاربر نیاز به مشاهده تعدادی از کالاهای انتخابی خود از نزدیک را داشته باشد، بتواند به راحتی با برنامه ریزی به بازدید از فروشگاه های مربوطه بپردازد.
اگر در حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی کالایی تولید و یا وارد می کنید و آمادگی فروش آن در ویترین ایران دکور را دارید، می توانید به خانواده تامین کنندگان ایران دکور بپیوندید. تامین کننده می تواند یک شرکت بزرگ و یا یک کارگاه کوچک باشد، ولی می بایست محصولاتش از کیفیت و خدمات مناسب برخوردار باشد.
کافی است همین حالا از طریقه شماره زیر، با واحد تامین کنندگان ما ارتباط برقرار کرده و همکاری خود را با گروه ایران دکور آغاز کنید.


محصول خود را در ویترینی با هزاران مشتری به فروش بگذارید

محصول خود را 24 ساعته در روز و 365 روز در سال به فروش بگذارید

ایران دکور از همه ی جهات فروش اینترنتی مراقب محصول شماست

بدون نیاز به هیچ پیش پرداختی برای فروش کالای شما .


با ما تماس بگیرید

021 9107 9902