اعمال فیلتر

  قیمت

  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  درباره شرکت نوین سیزال صنعت (موکت سیزال)

  شرکت نوین سیزال صنعت (موکت سیزال) نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات سیزال آلمان در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ در سطح بالای کیفیت خدمات در ایران آغاز کرد.

   

  گروه نوین سیزال صنعت

   

  گروه سیزال بر این باور است که انتخاب یک محصول یا خدمت نیازمند تضمین اطمینان از رعایت استانداردهای لازم در آن زمینه است؛ در همین راستا همواره کوشش نموده تا با ارائه مناسب‌ترین موکت ها، سهمی در ارتقای سبک زندگی مشتریان خود داشته باشد. سیزال با دارا بودن بزرگترین پشتوانه موجودی موکت در ایران، مجموعه ای از متنوع ترین مدل ها از نظر کاربردی و رنگ بندی را در اختیار دارد.

   

  پروژه تالار آینه دیوان

   

  موکت های مرغوب سیزال در کارخانه های تراز اول اروپا و آمریکا زیر نظر متخصصین شرکت سیزال در آلمان با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهای گوناگونی نظیر، میزان مقاومت در برابر تردد، نور آفتاب، عدم گسترش دامنه آتش، انتشار دود و گازهای سمی در زمان حریق و سازگاری با گرمایش از کف در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

  این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی اختصاصی موکت برای مجموعه هایی کرده است که قصد القای فضایی خاص و یکپارچه را به مخاطب خود دارند، در این بخش تمام جزئیات اعم از جنس موکت، تراکم الیاف، ابعاد، طراحی و حتی جزئی ترین المان ها به سلیقه مشتری خواهد بود. مجموعه سیزال مفتخر است که کلیه محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان و با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و سازگاری با محیط زیست ارائه می‌نماید.

   

  پروژه رستوران گردان برج میلاد

   

  شركت نوين سيزال صنعت با چشم اندازي وسيع جهت گسترش خدمات خود در حوزه موكت، امید دارد با ارتقاء باور اجتماعي و تغییر الگوی نگرش مردم به ارزش موکت، در این راه گامی ارزشمند بردارد.

   

  بالا
  پشتیبانی