اعمال فیلتر

  قیمت

  آشنایی با شرکت تشک ویستر

    گروه تولیدی و صنعتی تشک ویستر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تشک و کالای خواب ایرانی به حساب می آید. مبالغه نیست اگر بگوییم که توان تولیدی بالای آن، انقلابی در صنعت تولید تشک ایران به وجود آورده است. استفاده از جدید ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه همراه با دانش فنی روز جهان در صنعت تشک و کالای خواب، کیفیت و راحتی محصولات تولیدی این شرکت را تضمین کرده است.

  مفتول های اسپانیایی که بهترین نوع مفتول در جهان است در خط تولید این شرکت به فنر های ٢ تا ٨ لایه تبدیل می گردند که باعث راحتی و استحکام منحصر به فردی در تشک های تولیدی ویستر می شوند. اسکلت مستحکم انواع تشک ویستر با لطافت الیاف کم تعرق و پارچه های ٧٠% کتان وارداتی در هم آمیخته شده تا همه فاکتورهای یک تشک با کیفیت، برای خوابی لذت بخش را فراهم کند.

   تشک های ویستر در ٧ مدل به بازار عرضه می شوند که بسته به مدل تشک، از بهترین نوع مموری فوم، پاکت اسپرینگ و فایبر‌بال (Pocket Spring, Memory Foam,Fiber Ball)، پارچه های عطری غیر حساسیت زا و پارچه های دارای کپسول هوا استفاده می شود. شایان ذکر است که تولید بالش های این شرکت بدون بکار بردن دست و بصورت تمام اتوماتیک صورت می پذیرد و در مورد سایر محصولات هم، کمترین تماس را با محصول دارند.

   

  بالا
  پشتیبانی